Продати свій старий iPhone і Обміняти на новий

10-27-2019

Згідно зі статистикою, кількість власників iPhone, охочих обміняти старий гаджет Apple на більш нову версію, знизилося на 15, 2% порівняно з минулим роком. Лояльність до бренду Apple серед власників iPhone падає, повідомляє портал CNET з посиланням на дослідження компанії Bank MyCell. Вони зволіли відмовитися від «яблучного» бренду на користь смартфонів, що працюють на базі Android. Портал BankMyCell, що дозволяє обміняти старі смартфони на нові, зібрав статистику від 38 тис. Як виявилося, 26% людей, що побажали розлучитися зі своїм iPhone X, який був вперше представлений два роки тому, придбали смартфон іншого бренду. Справді, попит на iPhone у всьому світі впав. На початку липня стало відомо, що Apple Samsung повинна виплатити велику неустійку із – за низьких продажів свого колись популярного гаджета. Також хочемо вам порекомендувати посмотреть у нас на сайті гарна пропозиція обміну iPhone.

Справа в тому, що в останніх версіях iPhone використовуються OLED – дисплеї, які виробляє південнокорейський вендор. Samsung уклала з Apple контракт, згідно з яким останній повинен був придбати певну кількість таких екранів. Тим не менш, купертіновци закупили менше дисплеїв, ніж планували у зв’язку з невисоким попитом на iPhone. Повідомляється, що сума неустійку склала $683 млн. Однією з причин скорочення попиту на iPhone є перенасичення ринку гаджетів великою кількістю пристроїв, які коштують набагато дешевше айфонів, але володіють схожим функціоналом. Так, наприклад, на китайському ринку iPhone сильно відстає по продажах від своїх більш бюджетних аналогів. Популярності Apple в Китаї також не додає торгова війна між США і КНР, яка триває досі.

Коли президент Трамп вперше оголосив про введення санкцій проти Huawei, яка є одним з технологічних лідерів країни, в китайських соціальних мережах з’явилися масові заклики відмовитися від продукції Apple в якості помсти Америці, — запитував один користувач китайській соцмережі Weibo. , — заявив інший юзер, відправив повідомлення з айфона. Компанія навіть оголосила про те, що більше не буде публікувати продажу iPhone в штуках, щоб не показувати знижує динаміку. На фінансовому стані компанії відтік користувачів з екосистеми не позначився через зростання цін на пристрої. Майбутнє падіння лояльності Apple буде компенсувати за рахунок впровадження сервісів і збільшення їх в структурі виручки», — зазначив співрозмовник . Минулого тижня Apple виявилася в центрі шпигунського скандалу — в додатку компанії, поки у них немає даних щодо того, чи встиг хтось зловжити дірою в безпеці в своїх корисливих цілях. Редакція не надає довідкової інформації.