Продажі повністю бездротових навушників злетіли на чверть, а apple здає позиції

19

Компанія counterpoint technology market research оприлюднила результати дослідження глобального ринку повністю бездротових навушників погружного типу (tws).

Попит на пристрої названої категорії продовжує впевнено зростати. За оцінками, у другій чверті поточного року світові поставки tws-навушників злетіли більш ніж на чверть в порівнянні з тим же періодом минулого року — на 27 %.

Таким чином, як зазначається, галузь оговталася від удару коронавірусу, який негативно вплинув на розвиток ринку в 2020 році. Йдеться також, що в квартальному обчисленні зростання поставок виявився не дуже помітним.

Найбільшим гравцем ринку tws є apple, але частка компанії скорочується під тиском конкурентів. Так, якщо у другій чверті 2020 — го «яблучна» імперія контролювала близько 35% галузі, то за підсумками другого кварталу поточного року-приблизно 23 %.

Counterpoint technology market research

На другому місці розташовується китайська xiaomi, що зміцнює становище: частка цієї компанії наблизилася до 10 %. Замикає трійку південнокорейський гігант samsung з результатом на рівні 8 %.

Крім того, в десятку провідних постачальників повністю бездротових навушників погружного типу входять jbl, jlab, qcy, edifier, jabra, boat і huawei.