Red wings: american aces – літаковий екшен з кооперативним проходженням

20

Розробники єдиного актуального кооперативного бойовика про літаки повернулися з новинкою.

Ось скільки було різних екшенів про повітряні бої на зорі комп’ютерної ери? до нашого часу дожила лише серія combat, та ще бореться за право на життя пара змагальних аркадних симуляторів з претензією на реалізм, що доводить занадто серйозних гравців до несамовитості деякими допущеннями в ігровому процесі.

Серія red wings – птах зовсім іншого польоту. Нехитрий шутер замаскований під льотну аркаду з приємною графікою в стилі коміксу, де гравців зустрічають зачаровують мальовані хмари, примітивні місії на ухилом у стрілянину і нехитрі нагороди для успішних льотчиків.

Свіжоанонсована red wings: american aces розширить межі досвіду гравців, які вже встигли познайомитися з aces of the sky. Головною новинкою стануть не нові завдання або поліпшена бойова система, але численні мережеві режими, дбайливо придумані розробниками.

Серед них: змагальний модуль на 10 гравців, в тому числі режими «останній вижив», «битва на окуляри» і «битва на час»; також відкриється командний бій ескадрилій 5v5 з режимами «знищення», «командна битва на час» або «командна битва на окуляри». І це не все.

У локальному мережевому режимі гравці отримають доступ до режимів «битва на окуляри», «битва на час» і «хованки», причому в останньому гравці зможуть грати удвох проти ші або влаштувати дуель між собою. І, нарешті, повноцінна сюжетна кампанія на 30 місій – теж з підтримкою кооперативу до2-х гравців на розділеному екрані.