Реліз гри conway: disappearance at dahlia view на консолі і pc відбудеться в листопаді

22

Видавець sold out і студія white paper games анонсували вихідсюжетного трилера conway: disappearance at dahlia view наplaystation 5, xbox series, playstation 4, xbox one, nintendoswitch і pc (steam) 2 листопада 2021 року.

Іноді потрібен кошмар, щоб розбудити містечко на зразок dahliaview.

Очоліть розслідування справи про зниклу дитину і розкройтетемну таємницю dahlia view в цьому сюжетному трилері від творців theoccupation і ether one.

Conway: disappearance at dahlia view-захоплюючий трилер, дія якого відбувається в англії 1950-х років. Після повідомлення про зникнення восьмирічної charlotte may детектив на пенсії robertconway починає з’ясовувати правду про її зникнення, спостерігаючи за сусідами з вікна своєї квартири в dahlia view. Підозри і сумніви накопичуються, і conway починає власне розслідування справи charlotte may, відбираючи версії, виявляючи новиезацепки і збираючи всі докази воєдино на тернистому шляху до істини.

Ключові особливості:

  • пориньте в напружену і емоційну історію в детективному трилері від white paper games, творців theoccupation і ether one.
  • станьте robert conway, детективом на пенсії, що живе в dahlia view, і шукайте зниклу дитину.
  • спостерігайте за діями жителів dahlia view, шукайте докази, вивчайте все, що здасться вам підозрілим.
  • досліджуйте dahlia view, вирішуйте головоломки ідопрашівайте жителів, щоб виявити нові зачіпки, составітьспісок підозрюваних і зібрати всі докази воєдино.