Релізний трейлер і запис ігрового процесу one-eyed lee and the dinner party

18

У зв’язку з виходом пригодницької візуальної новели one-eyed leeand the dinner party на playstation 5, xbox series, playstation 4,xbox one і nintendo switch видавець ratalakia games і студіяdarkchibishadow опублікували релізний трейлер. Також на каналеnintendo hall було опубліковано відео, що демонструє перші сорокодну хвилину ігрового процесу. Вартість гри в playstation store становить 359рублей, в microsoft store — 5 доларів (до10 вересня діє знижка в розмірі 20%), а в eshop — 449 рублів (до 16сентября діє знижка в розмірі 20 %).

Беракус і лі нарешті знайшли зачіпку, щоб дізнатися більше опотенціальному порятунку страждає села беракуса.

Після того, як два друга знайшли вхід в забутий на вигляд бункер, вони опинилися в пастці — в бункері живе сім’я гостинних членовсекти, які до того ж є скелетами. Сім’я по ошибкепрінімает друзів за сектантів і запрошує їх залишитися на«вечірку» і почекати початку «нового світу». На жаль, у лі іберакуса немає на це часу! вони самі можуть стати скелетами, есліне виберуться звідси, але ж їм ще необхідно знайти зцілення длядеревні!

Разом два друзі будуть досліджувати бункер і спілкуватися з семьейскелетов, щоб знаходити підказки, збирати предмети і намагатьсярозкрити таємницю трагедії, яка звернула цей бункер в мавзолей.