Режисер “дюни” хоче зняти перезапуск джеймса бонда

17

Останній фільм франшизи про агента 007 з деніелом крейгом в головній ролі вийшов в прокат, і деякі вже дивляться в майбутнє.

Вперше за кілька років фільми про бонда переживають поворотний момент. » не час вмирати ” кері джоджі фукунагі завершує епоху, яка перетворила героя на більш суворого і приземленого персонажа. Поки ніхто не знає, в якому напрямку буде розвиватися серія при виборі наступника, але з урахуванням того, що пандемія стала каталізатором масових зрушень в кіно і телебаченні, нас очікують деякі серйозні зміни.

Нещодавно дені вільнев заявив про намір зняти наступний фільм про джеймса бонда. Французько-канадський режисер-одне з найвідоміших імен в голлівуді, і в даний час він зайнятий просування науково-фантастичної епопеї «дюна» . В одному з інтерв’ю він і розповів про своє бажання зайнятися проектом про знаменитого агента.

Мені дуже хотілося б одного разу зняти фільм про джеймса бонда. Це персонаж, з яким я був з дитинства. Я дуже прив’язаний до бонда. Було б непросто спробувати перезавантажити його після того, що зробив деніел. Те, що деніел крейг приніс до бонда, був настільки унікальним, сильним і, чесно кажучи, неперевершеним. Він справжній джеймс бонд.

Вільнев каже, що йому ще належить подивитися новий фільм, але він з нетерпінням хоче побачити його, незважаючи на те, що “не час вмирати” буде конкурувати в прокаті сша з його «дюною ” .