Робимо знімок (скріншот) частини екрану в windows 10

10

Ймовірно, читачі сайту комплітра.ру вже в курсі, що для того, щоб зробити знімок частини екрану (скріншот частини екрану) клавіатура комп’ютера має в своєму розпорядженні спеціальною клавішею — print screen — клавіша і функціонал відпрацюють в будь-якій ос windows..

Працює так: коли ми натискаємо на кнопку… Функція перемістить в буфер обміну скріншот (знімок) повного екрану. Ну а з буфера обміну ми вже переносимо картинку туди, куди потрібно, і редагуємо …

Все це чудово, однак, частенько потрібно зберегти не весь екран, а тільки його фрагмент. Як бути.

Рішення по тексту нижче:

Скріншот окремої області екрану монітора

Забавно, що коли виникає необхідність зробити скріншот частини екрану, користувачі, замість того, щоб своєчасно вивчати можливості ос windows, через незнання, біжать в інтернет і шукають для вирішення завдання сторонні програми.

На жаль, частенько разом з сумнівною програмою люди підловлюють всілякі віруси — як почистити браузери від спливаючих рекламних вікон вірусів.

Повернутися до змісту ↑

Додаток ножиці-зробимо скріншот частини екрану

Знайти цю програму просто: відкриваємо меню пуск. Промотуємо ліву стрічку опцій донизу; відшукуємо папці стандартні-windows (відкриваємо її) і в ній знаходимо ножиці.

Повернутися до змісту ↑

Додаток начерк на фрагменті екрану

… Інший додаток знаходиться трохи вище по стрічці від папки стандартні…

Відео: windows 10-видаляємо тимчасові файли: очищення системи, прискорення системи…

Повернутися до змісту ↑

Де шукати додаток ножиці в windows 7

Ярлик програми ножиці в віндовс 7 розташовуються за аналогією з віндовс 10-в папці стандартні.

…продовжуємо по віндовс 10:

Щоб зробити скріншот частини екрану, запускаємо одне з вподобаний додатків-натискаємо тут же, в меню пуск, двічі по ярлику; в новому вікні програми тюкаем створити… (ярлик для ножиці можливо відправити на робочий стіл або панель інструментів — налаштувати панель інструментів).

…на цьому етапі курсор зміниться в хрестик …(як змінити вигляд курсора).

Виділяємо потрібну область частини екрану: для цього — натискаємо ліву кнопку миші, і, не відпускаючи, зрушуємо…. Позначаємо таким чином частина екрану, яку потрібно зберегти.

Як тільки “відпустіть курсор” скрін автоматом виявиться у вікні програми, в якому можливе редагування, а також зберегти картинку в окремий файл.

Тепер ви легко зможете зробити скріншот частини екрану (або знімок частини екрану, кому як завгодно))!