Рольова гра anuchard вийде на xbox series і xbox one в 2022 році

15

Видавець freedom games і студія stellarnull перенесли вихід rpganuchard з раніше запланованого третього кварталу 2021 року напервий квартал 2022 року. Також компанії анонсували вихід гри наxbox series і xbox one поряд з раніше анонсованою версією для pc (steam).

Anuchard-це натхненна ретро двомірна рольова гра, в якій ви візьмете на себе роль власника дзвону, рятуючи душипропавших безвісти людей і відновлюючи полеглу цивілізацію.

Натхненна класикою quintet enix (soul blazer, terranigma),anuchard розповідає історію про перебудову цивілізації з нуля, а також про взаємини з її божествами.

Ключові особливості:

  • відновіть полеглу цивілізацію – протягом ігриви будете знаходити все більше жителів села. Це може бутиповар, фермер, травник або навіть любитель морських водоростей. Кожен житель зробить свій внесок у ваше місто, а також дасть вам різні переваги в бою.
  • боріться з різними монстрами за допомогою динамічнойсистеми відкидання-використовуйте дзвін аудроса, щоб збіватьврагов і об’єкти! боріться з різними ворогами з різними типамиброні в створеному вручну підземеллі в стилі ретро.
  • вирішуйте головоломки в підземеллях-оволодійте технікою відкидання і вирішуйте різні головоломки всередині підземелля!
  • приготуйте ситну їжу в саду-готуйте різні страви перед тим, як відправитися в підземелля, змішуйте різні овочі і відкривайте рецепти страв.
  • отримайте поліпшення від їжі-різна їжа дає різні переваги. Спробуйте різні страви, щоб відкрити для себе можливості, які підходять вашому стилю гри!