Роскомнадзор запросив у twitch інформацію про витік даних користувача

9

Стало відомо, що роскомнадзор зажадав від сервісу twitch надати детальну інформацію про інцидент, який стався 6 жовтня і пов’язаний з витоком даних користувачів платформи. При цьому наголошується, що скарг за фактом витоку персональних даних від громадян росії у відомство не надходило.

Зображення: rafael henrique / global look press

Згідно з наявними даними, адміністратори twitch повинні відповісти на запит роскомнагляду протягом 30 днів. Відмова або затримка в наданні запитаних регулятором даних може спричинити за собою покарання за статтею 19.7 коап (неподання відомостей) у вигляді штрафу до 5 тис.рублів. Постраждалі в результаті цього інциденту користувачі платформи все ще можуть зажадати компенсацію в суді або в досудовому порядку. Для цього їм слід звернутися в роскомнагляд.

” відомство розглядає всі звернення і в межах повноважень робить необхідні дії для відновлення прав громадянина аж до звернення до суду», — прокоментували дане питання у відомстві. Представники twitch поки утримуються від коментарів з приводу запиту роскомнагляду.

Нагадаємо, 6 жовтня стрімінгова платформа twitch була атакована хакерами, яким вдалося викрасти близько 125 гбайт даних, включаючи вихідний код сервісу. Крім іншого, вкрадені хакерами дані містили інформацію про заробітки стримерів, деякі з яких останні роки отримували мільйони доларів.