Розкрито можливий зв’язок вічних і людей ікс в mcu

14

Вже неодноразово в мережі з’являлися чутки, що прийдешній фільм « вічні », так чи інакше, буде пов’язаний з людьми ікс або мутантами в mcu. І схоже, що з’явився ще один потенційний доказ, що це стане можливим.

І якщо кіновсесвіт marvel коли-небудь захоче створити конфлікт між двома фракціями, новий комікс надав ідеальний момент для адаптації. У коміксі eternals: celestia #1 двоє вічних, аджак і маккарі, відправляються в паломництво, щоб знайти труп целестіалу, яке месники перетворили на свою базу. І попутно ми стаємо свідками конфлікту з людьми ікс, створюючи майбутню напруженість між командами.

По ходу розвитку сюжету, коли пара вічних відвідує північне полярне коло, маккарі розповідає аджак, як вона стала пророком сновідящего целестіала, і як вона говорила з ним наодинці. Маккарі згадує, як сновідящій целестіал пообіцяв новий спосіб життя разом з девіантами, іншими целестіалами і людьми. Однак після того, як маккарі розповів вічним про прийдешню нову епоху, в справу втрутилися люди ікс, в результаті чого сновідящій целестіал буквально був порубаний «на частини».

Майбутній фільм “вічні ” розповість більше про целестіали в mcu, і, як уже згадувалося, якимось чином стрічка може закласти насіння для мутантів у всесвіті-і целестіали також могли б бути в цьому задіяні. У будь – якому випадку, комікси вже заклали фундамент-тому, не повинно бути питань, якщо одного разу marvel вирішать зробити фільм « вічні проти людей ікс ».