Розкрито основні передбачувані характеристики apple watch series 7

24

За даними інтернет-видання bloomberg, наступне покоління смарт-годин apple відрізняє від попереднього одна важлива особливість — вони здатні відображати більше інформації на екрані. Це найпомітніша, але не єдина зміна, яка буде представлена в моделі series 7.

Bloomberg.com

За даними відомого журналіста марка гурмана (mark gurman), тепер годинник випускається в корпусах шириною 41 і 45 мм, проти 40 і 44 мм відповідно в моделях поточного покоління. Як повідомляє журналіст з посиланням на джерела, що побажали залишитися анонімними, діагоналі дисплеїв теж змінилися — з 1,78 дюйма до 1,9 дюйма в більшій моделі.

Її дисплей підтримує роздільну здатність 396 x 484 пікселя — проти 368 x 448 пікселя у версії, яку передбачається замінити. Це означає, що пристрій буде мати на 16% більше пікселів, дозволяючи демонструвати більше інформації. Розмір дисплея в меншій моделі теж збільшиться, причому обидві новинки будуть мати більш тонкі рамки.

Для того, щоб використовувати всі переваги екранів більшого розміру, apple має намір додати нові скіни. Наприклад, modular max крім часу демонструють день тижня, температуру повітря і кнопку швидкого доступу до додатків. Він замінить традиційний скін infograph modular, крім поточного часу дозволяв додавати тільки один відповідний елемент за раз. Скін continuum буде змінюватися в міру плину часу, а для своїх партнерів apple додасть скіни nike і hermes.

Тільки вдруге за всю історію компанії в apple watch вирішили змінити розміри дисплеїв. До цього їх збільшили в 2018 році в годиннику series 4. Втім, apple не самотня в прагненні “роздути” розмір дисплеїв своїх гаджетів-в минулому році модель з екраном на 1,9 дюйма представила компанія oppo.

Apple watch series 7 отримають і інші нові функції. Вони будуть використовувати більш швидкі процесори, більш плоскі краї, нова технологія ламінації дозволить зменшити тонкий зазор між власне дисплеєм і захищає його склом.

Наступного року плануються більш масштабні зміни. По-перше, компанія планує представити» бюджетні ” apple watch se нового покоління, захищену модель для спортсменів-екстремалів і оновлення флагманської версії. Додатково компанія має намір додати датчик температури тіла вже в годинах наступного року, а в майбутньому — «неінвазивний» глюкометр і тонометр. Як відомо, компанія вже додала датчик серцевого ритму, оксиметр і навіть датчик для зняття екг.

Крім того, минулого тижня apple заявила, що в її годинник можна буде «інтегрувати» офіційні посвідчення, включаючи водійське, в деяких штатах сша — арізоні, коннектикуті і джорджії посвідчення в apple watch і iphone будуть рівноцінні традиційним документам.