Розкрито початкове називання фільму “веном 2»

19

Ще навесні минулого року стало відомо « що” веном 2 », продовження оригінального фільму 2018 року, носитиме підзаголовок « хай буде різанина » ( let there be carnage ), тим самим натякаючи на головного лиходія-карнажа у виконанні вуді харрельсона.

Однак, виявилося, що спочатку стрічка могла мати зовсім іншу назву. У недавній бесіді з collider режисер енді серкіс розкрив, що сиквел « венома » в один час носив назви пісні рок-групи joy division в підзаголовку – а саме love will tear us apart («любов розірве нас на шматки»).

Ми дійсно в якийсь момент хотіли назвати фільм « любов розірве нас на шматки », але « нехай буде різанина ” підходило краще. Не було великої битви за інші назви, оскільки суперник виявився дуже сильним.

Як би там не було, здається, що творці не прогадали з назвою, оскільки, як уже згадувалося, воно підкреслює наявність лиходія і натякає, що у фільмі нас дійсно чекає різанина. І добре, що кінокомікс вже доступний для перегляду в кінотеатрах через безліч затримок і переносів.