Розкрито повернення лиходія dc у “флеші” – це персонаж зака снайдера

9

Як би фанати не бажали побачити відродження кіновсесвіту dc зака снайдера і як би вони не писали #releasethesnyderverse в соціальних мережах, режисерська версія « ліги справедливості », швидше за все, стала кінцем франшизи, яку почав « людина зі сталі ».

У той же час генрі кавілл, схоже, так і не повернеться до ролі супермена на великому екрані, хоча чутки про його появу в тому чи іншому проекті з’являються в мережі регулярно. Тим не менш, його колега по « людині зі сталі », як помітили деякі фанати, може з’явитися в одному з майбутніх проектів франшизи. Йдеться про фаору, яку в кінокоміксі зіграла актриса антьє трауе, оскільки фанати побачили, що режисерові « флеша » андресу мускетті сподобався пост, де трауе має коротке волосся – як це було в « людині зі сталі ».

Será que a faora estará em #theflash? no ig, a atriz antje traue revelou que estava gravando algum projeto no reino unido e teve inclusive que voltar a ficar de cabelo curto.e o andy muschietti curtiu a foto dela

— dcverso (@dcverso1) october 4, 2021

В instagram антьє трауе розповіла, що брали участь у проекті, зйомки якого проходили у великобританії, і повернулася до короткої стрижки.

Андрес мускетті лайкнув це фото.

Як відомо, « флеш » буде досліджувати тему мультивселенной, а значить, у фільмі може бути чимало камео – можливо, фаора у виконанні антьє трауе одне з них.

Реліз фільму намічений на 3 листопада 2022 року.