Розкрито, як disney позбудуться джека горобця джонні деппа в “піратах карибського моря 6»

16

Мало хто міг коли-небудь уявити, що дісней просуватиме франшизу” пірати карибського моря » без своєї фактичної особи – у вигляді джека горобця, якого грає джонні депп. Але саме такі реалії на 2021 рік.

Безліч великих франшиз збереглося і навіть процвітало після зміни головних акторів, але джонні депп був важливий для бренду « пірати карибського моря » з самого початку, і його відхід можна порівняти з тим, якби харрісон форд в один момент перестав грати індіану джонса, а роберт дауні-молодший – залізної людини.

Відомо, що в розробці знаходиться шоста частина « піратів », яка одночасно стане і перезапуском, а також спін-офф з марго роббі в головній ролі. На жаль, не було інформації, що депп буде брати участь в якомусь із проектів, і тепер, джерела we got this covered повідомляють, що disney, можливо, знайшли спосіб привести свій план до дії.

Вказується, що наступний фільм « пірати карибського моря » покаже, як помер джек воробей. Більш того, згідно з джерелом, будуть обговорювати, що він інсценував власну смерть, щоб уникнути нагороди за свою голову-таким чином, залишивши двері злегка прочиненими для можливого повернення.