Розробка інді-ігри згідно Autodesk

305

Компанія Autodesk запустила проект INDIE GAME MAKER.

Проект спрямований на те, щоб показати всі етапи створення низкополигональной гри від концепту до запуску. Сьогодні наша стаття про ключових етапах створення інді гри.

Створення гри охоплює багато областей. Перше, що необхідно — це створення ігрового документа, що служить основним фундаментом для решти частини ігрового виробництва. Дизайн-документ містить такі речі, як історія гри, концепт-арт, геймплей і багато іншого. Крім того, необхідно зробити концепт-арт для персонажів і навколишнього середовища для розуміння обсягу роботи для кожного з учасників команди. Якщо упустити цей етап, то далі буде рухатися набагато складніше. Почніть записувати всі свої ідеї в дизайн-документ.

Ключові розділи в дизайн-документі:

1) Історія розвитку

Розкажіть історію своєї майбутньої гри. Це загальний концепт гри; допоможе зрозуміти, куди рухатися далі. Будь-яка гра, реліз якої вже відбувся, обов’язково включає в себе історію. Завдання цієї області — зрозуміти чому гравець грає, що зробить його гру цікавіше. Ви, як керівник story development відділу, повинні продумати характер персонажа, його особливості; зрозуміти наскільки «глибоким» може бути історія.