Розробники гри marvel’s guardians of the galaxy переходять на 4-денний робочий тиждень

10

Канадська студія eidos оголосила про перехід двох своїх підрозділів, розташованих в монреалі і шербруку, на чотириденний робочий тиждень.

Представники компанії заявили, що ця зміна в робочому графіку є частиною її мети щодо поліпшення балансу між роботою і особистим життям розробників, які працюють на благо студії. Чотириденний робочий тиждень є “втіленням цінностей студії, створення здорового, творчого і стійкого робочого середовища для співробітників”.

Обидва офіси в монреалі і шербруку будуть офіційно працювати з понеділка по четвер, а вихідними днями оголошені п’ятниця, субота і неділя. При цьому ніяких змін в умовах праці або зарплаті не відбудеться, оскільки команда розробників перейде на 32-годинний робочий тиждень.

У блозі компанії голова студії eidos девід анфоссі, відповідаючи на питання про те, чи буде навантаження на розробників скорочена протягом чотирьох робочих днів, повідомив наступне:

Ідея полягає не в тому, щоб ущільнити робочі години в чотири дні, а в тому, щоб переглянути наші методи роботи і якість витрачається часу з метою працювати краще! перш за все, ми хочемо підвищити продуктивність наших співробітників. Конкретно, ми хочемо скоротити час на роботі, але підвищити якість цього часу. Ми сподіваємося, що перехід на 4-денний робочий тиждень дозволить позбутися від непотрібного часу і підвищити ефективність, наприклад, скоротивши час внутрішніх нарад з однієї години до 30 хвилин.