Samsung galaxy s22 ultra отримає відсік зі стилусом s pen і дивний дизайн тильної камери

22

Багато шанувальників смартфонів galaxy були засмучені, дізнавшись, що samsung вирішила покінчити з сімейством note. Однак не все так погано. Згідно з’явилися в мережі рендерам, galaxy s22 ultra отримає ключові особливості, за які користувачі любили серію note.

Phonearena.com

Ресурс onleaks, що став джерелом зображень, повідомляє, що galaxy s22 ultra отримає 6,8-дюймову amoled-матрицю з загнутими бічними гранями і надзвичайно тонкими рамками зверху і знизу. Незважаючи на те, що samsung вже випустила galaxy z fold3, свій перший смартфон з підекранною фронтальною камерою, майбутній galaxy s22 ultra отримає круглий виріз для селфі-датчика.

Phonearena.com

На початку цього року samsung представила смартфони серії galaxy s21, в яких продемонструвала новий дизайн блоку основної камери. Проте, судячи з рендерів, galaxy s22 ultra отримає досить незвично виглядає тильну камеру, всі об’єктиви якої будуть вписані в р-подібний скляний виступ. Передбачається, що galaxy s22 ultra отримає головний 108-мп датчик, доповнений трьома 12-мп сенсорами. Очікується, що фронтальна камера буде представлена 40-мп датчиком.

Phonearena.com

Однією з найцікавіших деталей, які демонструють нові рендери є відсік для стилуса s pen на нижньому торці. Нагадаємо, що актуальний galaxy s21 ultra також підтримує роботу з активним стилусом, проте спеціальне місце для його зберігання не передбачено. Ймовірно, прийдешній galaxy s22 ultra, за задумом samsung, повинен стати повноцінним спадкоємцем galaxy note 20 ultra, який вийшов в серпні 2020 року.