Samsung почала видаляти свідчення існування galaxy s21 fe

18

Не так давно з’являлася інформація, згідно з якою samsung могла скасувати жовтневий захід galaxy unpacked 2021. На ньому повинен був відбутися анонс смартфона galaxy s21 fe. Для відмови від випуску цього пристрою є кілька причин. Серед них високий рівень продажів гнучких смартфонів galaxy z fold 3 і z flip 3 і підготовка до вже швидкої появи апаратів флагманської серії galaxy s22. Дефіцит процесорів також не сприяє випуску зайвої кількості моделей.

Схоже, зараз samsung намагається стерти ознаки існування galaxy s21 fe з людської пам’яті. Раніше відомості про цей пристрій потрапляли в інтернет і були навіть на сайті самої samsung. Тепер регіональні версії сайту в таких країнах, як гонконг, сінгапур, південна африка, залишилися без згадуючих galaxy s21 fe сторінок.

Стандартний варіант galaxy s21 з моменту початку продажів встиг трохи подешевшати. У нього є чимало ознак апаратів fan edition, випуск яких в результаті втрачає сенс. Жовтень почнеться вже післязавтра і тоді може з’явитися офіційна інформація з цього питання.