Seagate готує для консолей xbox series нову карту розширення об’ємом 512 гб

20

Нещодавно обговорювалася можливість підключення звичайного nvme ssd в якості зовнішнього накопичувача ігрових консолей xbox series x|s. Ентузіасти використовують адаптер cfexpress як перехідник для роз’єму seagate expansion card.

Всі ці експерименти проводяться через обмежену пропозицію і високу вартість карт розширення – з новими консолями xbox офіційно сумісна тільки карта розширення seagate, яка представлена в одному варіанті об’ємом 1 тб і вартістю 235 євро. Здається, компанія зрозуміла складність ситуації, в яку потрапили власники консолей, особливо молодших версій, і збирається випустити накопичувач з меншим об’ємом і ціною.

Французький ресурс xboxsquad повідомив, що в одному з регіональних магазинів була помічена карта розширення seagate на 512 гб. Попередня ціна такого варіанту становить 155 євро. За інформацією, отриманою ресурсом від одного з читачів, без урахування податків вартість карти розширення становить близько 126 євро. У магазині встановлена дата початку продажів 14 листопада.