Сервіс spotify запустив подкасти в росії

11

Стало відомо, що стрімінговий музичний сервіс spotify запустив функцію подкастів на території росії. На це звернули увагу користувачі платформи, а пізніше ця інформація була підтверджена spotify.

Зображення: sempreupdate.com.br

Згідно з наявними даними, подкасти доступні в розділі “пошук”, а також на головній сторінці програми. Якщо вони все ще недоступні, рекомендується кілька разів перезапустити додаток. В даний час користувачам доступні подкасти в різних категоріях, включаючи освіту, гумор, спорт і відпочинок, ігри, музика, мистецтво і розваги та інші.

Зображення: 3dnews

Можливість прослуховування подкастів з’явилася тільки в росії і як і раніше відсутня в деяких інших країнах. На питання користувачів з білорусі та україни про доступність подкастів розробники відповіли, що в даний час функція запущена тільки в росії.

Привіт! поки подкасти запустилися тільки в росії.

— spotifyrussia (@spotifyrussia) october 4, 2021

Нагадаємо, spotify, що є одним з найпопулярніших стрімінгових музичних сервісів в світі, з’явився в росії в липні минулого року. Хоча росіянам стала доступна вся медіатека сервісу, функція подкастів на момент запуску була відсутня. За минулий з тих пір час платформа зуміла стати однією з найбільш затребуваних в країні. За даними дослідження deloitte “медіапотребленіе в росії-2021«, spotify є другим за популярністю музичним сервісом в країні, поступаючись лише” яндекс.музика».