Сервіси для обдзвону клієнтів

17

Сервіси для обдзвону клієнтів-швидкий в реалізації і високоефективний спосіб передачі інформації. По вибірці телефонів або по повній базі даних номерів клієнтів, проводиться обдзвін.

Різноманітність сервісів для роботи з клієнтами дозволяє гнучко налаштувати систему автоматизованого контакт-центру. Тут є і часткова автоматизація, з використанням роботи» живого ” оператора. Ще один варіант роботи-повністю роботизований алгоритм для передачі і прийому інформації клієнта. Частота дозвонів, способи створення повідомлень і їх ритмічність.

Всі важливі для стабільної і продуктивної роботи контакт-центру по роботі з клієнтами опції, представлені в розробці компанії окі-струми. Ця розробка-універсальний варіант для роботи колл-центру будь-якої ємності і будь-якої спрямованості.

Як працюють сервіси обдзвону

Сервіси для обдзвону клієнтів – швидкий в реалізації і високоефективний спосіб передачі інформації. По вибірці телефонів або по повній базі даних номерів клієнтів, проводиться обдзвін. Швидкість дозвону і передачі інформації залежить від обраного для цього способу:

  • швидкий прозвон за вказаним номером до відміни після підняття трубки або після зазначеного оператором кількості неуспішного дозвону;
  • можливість передачі інформації з допомогою паралельного дозвону одночасно по декількох лініях і переключення на «живого» оператора після дозвону або перехід на програвання заздалегідь записаного стандартного звукового ролика;
  • прозвон одночасно по всіх лініях з можливим очікуванням клієнта після позитивної відповіді.

Повернутися до змісту ↑

Пріоритетність дозвону: гнучка настройка під клієнтів

Дозвон до клієнта може гнучко налаштовуватися за пріоритетністю. Критерієм може бути безліч і залежність якісної роботи колл-центру залежить тут вже тільки від вірності дій оператора, керуючого системою. Найпоширеніші маркери налаштування:

  • за часом створення завдань на дозвон – від старих до новіших або навпаки – від новіших до старіших;
  • по увазі до приуроченості дзвінка – від найдавніших по спробі дозвону до самих “свіжих” серед не отвеченних викликів;
  • по пріоритетності, встановленої оператором-вибірка за номерами телефонів або іншими критеріями з рівнем терміновості від екстра-термінового дзвінка до найменш термінового по необхідності відповіді;
  • кількість дозвонів від мінімуму до встановленого граничного рівня дозвону.

Повернутися до змісту ↑

Як працюють алгоритми системи дозвону?

Сервіси автодозвону можуть використовувати алгоритми, які розпізнають голос людини. Після того як клієнт дає позитивну відповідь, сервіс продовжує давати відповіді за заздалегідь сформованою програмою або перемикає спілкування на діалог з «живим» оператором. Такий формат інформування клієнтів зводить до нуля шанси на те, що клієнт буде не задоволений роботою компанії і його бажання купити товар, проігнорує колл-центр фірми.