Що таке лиття пластмас

12-22-2018

Что такое литье пластмасс
Підприємство володіє цілим парком термопластаппаратов Battenfeld. Ці ТПА не знають собі рівних у світі. Компанія поставляє комплексні лінії, що дозволяють виконувати лиття пластику в повністю автоматичному режимі. Гнучка технологія дозволяє оперативно налаштовувати обладнання, що забезпечує швидке виконання будь-якого замовлення. Використання обладнання світового лідера у сфері створення сучасних ТПА гарантує точне і якісно лиття пластмас при будь-якої складності замовлення.
Також хочемо вам порекомендувати здесь
Для початку необхідно показати, як повинні виглядати майбутні вироби з пластику. Для цього чудово підійде ескіз, робоче креслення або навіть фотографія. Надалі наші фахівці спільно з представниками замовника уточнюють всі параметри виробу: розміри, колір і т. д. Коли мова йде про створення навантажених деталей, обов’язково обумовлюються умови роботи цього вироби з пластмаси. Якщо у Замовника є якісь спеціальні вимоги, вони обов’язково будуть враховані. Час, необхідний для підготовки документації, залежить від складності замовлення. Але комп’ютерні технології і досвід наших співробітників дозволяють впоратися з цим завданням в мінімальні терміни.
Більшість виробників вважає за краще працювати з великими промисловими партіями і не беруться за лиття пластику в невеликих обсягах. Невеликі підприємства, які готові працювати з малими партіями, нерідко працюють зі старим обладнанням, що не дозволяє виготовляти пластмасові вироби необхідної якості. Ми у своїй роботі орієнтуємося на інтереси споживача. Тому готові працювати з невеликими (від кількох сотень штук) партіями. А лиття пластмас під тиском на апаратах від WITTMANN BATTENFELD відрізняється незмінно високою якістю результату.
Якісне лиття пластмас забезпечується не тільки обладнанням. Ми налагодили постійне співробітництво з постачальником сировини. Перед початком робіт гранули обов’язково перевіряються нашими фахівцями. Це повністю виключає шлюб через використання неякісного матеріалу. Лінії Battenfeld забезпечує практично повну автоматизацію процесу. Незважаючи на це, лиття пластику постійно контролюється нашими фахівцями. Автоматизація знижує ризики, пов’язані з «людським фактором. Контроль з боку фахівців гарантує, що збій техніки не вплине на якість жодного вироби з пластику.