Sifu буде включати більше 150 прийомів-нові подробиці бойової системи

18

Sloclap детально описав бойову систему для свого екшен-файтингу sifu , який з’явиться на початку наступного року.

Sifu не з’явився на недавній виставці playstation showcase, але перші превью цього інтригуючого проекту вже почали з’являтися в мережі. Sifu буде обертатися навколо бою, тому основні моменти були присвячені цьому компоненту майбутньої гри. Розробники згадали, що вони в основному натхненні класичними фільмами джекі чана, але в грі буде багато відсилань на інші культові фільми про бойові мистецтва.

В цілому, в sifu буде більше 150 різних бойових прийомів, в основному заснованих на стилі бак меї кунг-фу, і всі вони будуть відкриватися в міру проходження гри. Є тільки дві кнопки для сильних і легких ударів, але є багато можливостей для різноманітних і хитрих комбінацій. Гравці зможуть перемикатися між своїми противниками в рамках єдиного ланцюжка бойових прийомів.

Звичайно, вам дозволено не тільки штовхати і бити своїх супротивників кулаками і ногами, але і використовувати навколишнє середовище в своїх інтересах. Пляшки, біти, зламані меблі – все, що вас оточує в sifu, можна на час перетворити в смертоносну зброю. Ви також можете кидати предмети у ворогів з різною анімацією і реакцією в залежності від контексту сцени. Ви також можете перестрибувати через перешкоди за допомогою кнопки дії.

Унікальна механіка смерті sifu дозволяє вам повертатися з мертвих, будучи трохи старше і сильніше в ударі, але ваше здоров’я з кожним разом буде знижуватися. Буде обмеження на відродження до того, як персонаж повністю помре, що змусить вас перезапустити рівень. Незважаючи на те, що розробники кажуть, що sifu буде нелегким, все ж є можливість завершити всю історію за один дубль, не стаючи занадто старим, щоб померти назавжди.