Слух: oled-дисплеї нових ipad додадуть в яскравості і» живучості “

12

За даними інсайдерів, в наступних поколіннях планшети apple отримають серйозний апгрейд. Крім переходу на новий тип дисплея, майбутнім ipad pro приписують значне поліпшення не тільки однієї з ключових характеристик, але і ресурсу матриці.

Як стверджують мережеві джерела, ще не анонсовані 12,9-дюймові планшети будуть оснащуватися lpo-дисплеями lg. Схожі екрани зараз використовуються в ipad mini 6, iphone 13 pro і 13 pro max. Особливістю матриць планшетів, крім високої енергоефективності, стане збільшена вдвічі яскравість, а також термін служби, що перевершує актуальне покоління дисплеїв ipad pro в чотири рази.

За чутками, apple відмовилася від партнерства з samsung через розбіжності при розробці oled-панелі з двома стеклами з високою собівартістю. У свою чергу, lg імовірно погодилася виробляти необхідні компоненти для американського бренду. Як відзначають експерти, lg пішла на такий крок більшою мірою для отримання великої кількості замовлень від apple.

Майбутнім новинкам приписують динамічну частоту оновлення в діапазоні від 10 до 120 гц, що позитивно вплине на автономності планшетів. Презентація гаджетів нового покоління, за даними інсайдерів, відбудеться не раніше 2023 року.