Слух: samsung розробляє конкурента apple ipad pro

15

За даними інсайдерів, компанія готується до випуску серії флагманських планшетів galaxy tab 8. У мережі вже з’явилися очікувані технічні характеристики старшої моделі майбутньої лінійки, яка отримає приставку ultra в назві і може стати прямим android-конкурентом нового ipad pro.

Очікується, що galaxy tab s8 ultra буде побудований на базі мобільної платформи exynos 2200 з інтегрованою графікою amd, розробкою якої samsung займається спільно з іменитим виробником відеокарт. За попередньою інформацією, обчислювальна потужність нової платформи в різних задачах буде відповідати рівню чіпа apple m1, який використовується в останніх моделях ipad pro.

За чутками, samsung також оснастить новинку фірмовим 14,6-дюймовим дисплеєм з частотою оновлення 120 гц. Крім того, планшету приписують конфігурацію пам’яті 12/512 гб і збільшений в порівнянні з tab s7 plus розмір корпусу з тонкими рамками. За автономність гаджета імовірно відповідатиме акб ємністю 11 500 маг. Вартість топової модифікації планшета може скласти $1320. Очікується, що його презентація відбудеться в 2022 році.