Snapdragon 898 може бути анонсований 30 листопада

18

Щорічно ближче до кінця року компанія qualcomm анонсує нове покоління флагманських мобільних процесорів. Нещодавно вона опублікувала на своєму сайті сторінку, де йдеться про проведення технологічного саміту між 30 листопада і 2 грудня. Жодної інформації щодо анонсів на цьому саміті опубліковано не було.

В результаті почали з’являтися чутки про те, що на заході відбудеться анонс чергового флагманського чіпа snapdragon 898. Чутки про нього з’являються вже не в перший раз. Є інформація, що першим смартфоном на цьому процесорі стане xiaomi 12 вже в цьому році. Анонси зазвичай відбуваються в перший день заходу, тому можна розраховувати на появу snapdragon 898 30 листопада.

Завдяки кільком попереднім витокам даних, в тому числі одного пристрою на процесорі qualcomm sm8450, можна отримати досить ясне уявлення про специфікації чіпа. Найбільш продуктивне ядро у нього буде arm cortex-x2 на тактовій частоті 3 ггц. Трьома іншими отрутами будуть cortex-a710 з частотою 2,5 ггц і ще чотири економічних cortex-a510 1,79 ггц.

Графічним процесором стане adreno 730, який за рахунок архітектурних удосконалень і техпроцесу samsung 4 нм може отримати приріст продуктивності до 20%. Також очікується модем x65 5g з теоретичною швидкістю вхідного підключення до 10 гбіт/с.