Сьогодні стартують попередні замовлення на apple watch 7 в росії, а ми про них нічого не знаємо

11

Сьогодні, 8 жовтня о 15:00 за московським часом, apple почне приймати попередні замовлення на apple watch series 7, які компанія представила на презентації 14 вересня. Безумовно, це радісна подія для всіх, хто чекав новинку, але сам факт початку прийому попередніх замовлень — далеко не найцікавіше у всій цій історії. Мало того, що між цими подіями пройшов майже цілий місяць, так ще й apple весь цей час справно робила вигляд — і, до речі, продовжує досі, — що ніякої новинки насправді не існує.

Apple ось-ось почне приймати попередні замовлення на apple watch 7

Що ми знаємо про apple watch 7 і чи варто їх купувати

Незважаючи на те що до початку прийому попередніх замовлень на apple watch series 7 залишається менше 5 годин, ми як і раніше маємо справу з величезним інформаційним пробілом. По суті, apple не показала нам нічого, крім зовнішнього вигляду і деяких функціональних можливостей новинки. Адже основна частина відомостей про смарт-годинник актуального покоління все ще залишається за кадром.

Ціна apple watch 7 в росії

На сторінці прийому попередніх замовлень на apple watch 7 немає інформації за цінами

Якщо пам’ятаєте, apple оголосила стартову ціну на нові apple watch , яка буде дорівнює 399 доларам, проте ця інформація стосується тільки наймолодшої моделі в корпусі 41 мм. Роздрібна ціна старшої моделі в кейсі 45 мм залишається невідомою, не кажучи вже про кастомних конфігураціях годин. Так, в росії швидше за все не буде продаватися інших версій apple watch, крім спортивної, проте ми досі навіть не знаємо, скільки вона буде коштувати у нас.

Здатна функція екг в apple watch

Apple не стала перераховувати американські ціни в регіональні, тому, якщо ви прямо зараз відкриєте російський сайт компанії, то ніде не побачите навіть натяку на вітчизняні розцінки. Apple watch series 7 нібито існують у вакуумі, самі по собі. Через це складається враження, що годинник просто не готові до релізу. Але очевидно, що це не так. Просто apple не встигла оновити інформацію на сайті, напевно, через те, що сильно поспішала.

Зібрати apple watch

Розділ конфігурації apple watch доступний тільки для старих моделей

Apple watch series 7 як і раніше недоступні в так званій студії-окремому просторі інтернет — магазину apple, де можна зібрати свою конфігурацію годин, вибравши розмір, колірну гамму, а також браслет або ремінець. Зазвичай така можливість надавалася користувачам відразу після презентації новинки, навіть якщо до прийому попередніх замовлень залишалося ще досить багато часу.

Чи можуть apple watch замінити пульсоксиметр

Сьогодні ми бачимо, що майже на всіх слайдах на сайті apple представлена тільки одна версія смарт-годин в темно-зеленому виконанні, хоча кольорів повинно бути явно більше. Нічого іншого нам недоступно. Нам навіть ремінці підібрати не дозволяють. Було б дивно списувати це на адміністраторів сайту, тому що вони діють виключно з подачі головного офісу, а там, судячи з усього, виявилися неготовими до релізу.

Характеристики apple watch series 7

Швидше за все, в apple watch 7 стоїть старий процесор

характеристики нових apple watch – це окрема розмова. На презентації 14 вересня нам сказали, що новинка отримала новий чіпсет s7, проте розробники, які препарували xcode, з’ясували, що сам процесор, або, як його ще називають, «камінь», що лежить в основі чіпа, залишився старим. Тобто, по суті, ми маємо справу зі старим залізом, яке просто назвали по-новому.

Apple watch 7 проти garmin: що вибрати

У минулому apple вже надходила таким чином, проте вона не перейменовувала сам чіпсет, зберігаючи за ним стару назву. Цього року все вийшло дещо по-іншому. Компанія залишила стару начинку, але назвала її по-новому, очевидно, щоб створити враження, що це ніяка не стара модель годинника, а цілком собі нова, навіть якщо всі її фішки залишилися старими.

Порівняння apple watch

Apple не дозволяє додати apple watch 7 до порівняння

На сайті apple завжди був доступний розділ, що дозволяє порівняти різні покоління фірмових пристроїв компанії. Apple watch ніколи не були винятком з правила. Однак apple watch series 7 чомусь досі недоступні до порівняння. Через це користувачі банально не можуть зіставити нову модель розумних годин apple зі старими, щоб вибрати ту, яка підходить саме їм. Це дійсно нонсенс, враховуючи, що в минулому компанія ніколи не обмежувала користувачів у порівнянні.

Знову ж таки, чому так вийшло, незрозуміло. Перший час ми думали, що apple просто не встигає, тому що їй доводиться до екстреному порядку доопрацьовувати apple watch 7 вже за фактом, адже спочатку нам повинні були представити зовсім іншу модель. Але зараз твориться щось дивне: apple ось-ось почне приймати попередні замовлення на новинку, а зіставити її з іншими моделями нам все ще не дають, викликаючи неприємні відчуття.