Співбесіду на роботу

10-28-2019

Собеседование на работу
Всі ми рано чи пізно стикаємося з необхідністю пошуку роботи. Теоретично все просто: потрібно часто переглядати дошки оголошень в Інтернеті і центрах зайнятості, стежити за оновленням вакансій, розсилати резюме потенційним роботодавцям, ходити на співбесіди і, таким чином, можна швидко знайти роботу своєї мрії. При пошуку роботи подивитися доступні вакансії в Ярославлі можна на сайті jobslooker. На практиці ж, на кожному етапі виникають свої труднощі.
Також хочемо вам порекомендувати найти роботу в киеве
Потрібно розуміти, що на співбесіді оцінюють не тільки вас, але і ви, в процесі бесіди, можете і навіть повинні ставити питання, щоб зрозуміти, наскільки вам підходить робота в цій компанії. Згадайте історії і випадки з життя, коли ви яскраво виявляли ті якості, які вам знадобляться в роботі. Наприклад, якщо ви бажаєте отримати посаду менеджера по продажам, тоді не потрібно згадувати про скромність, краще розкажіть випадки, коли ви переконували людей, знаходили спільну мову з абсолютно різними клієнтами.
При цьому не варто сильно відволікатися від справи, на співбесіді намагайтеся говорити коротко і по суті. Якщо у вас щось запитали, тоді, як можна точніше дайте відповідь на питання без зайвих слів.
Навіть незважаючи на хвилювання, намагайтеся залишатися самим собою, і при цьому виявляйте ті якості, які від вас будуть потрібні на майбутній посаді. Інтерв’юер може спеціально створювати для вас випробувальні ситуації. Так, якщо під час роботи потрібно критичність мислення і незалежність суджень, тоді не потрібно з усім погоджуватися на співбесіді, навіть з тим, що вас не влаштовує.
Перед розмовою з роботодавцем знайдіть більше інформації щодо цієї компанії, щоб ви могли адекватно задати питання по роботі фірми, її цілеспрямованості і зрозуміти, наскільки вам близькі ідеали компанії. Знову ж таки, якщо ви ідеаліст і у ваших пріоритетах завжди якість роботи, а вам пропонують продавати низькопробний товар, тоді ця посада підійде не кожному.
Заздалегідь підготуйтеся до незручних питань. Наприклад, чому ви звільнилися з попередньої роботи, чому стільки часу сиділи вдома, чому так часто міняєте місця роботи та посади. Готуйтеся до того, що вас попросять розповісти про падіння в кар’єрі. В цьому немає нічого поганого, адже всі розсудливі люди розуміють, що таке трапляється. Головне, дати зрозуміти роботодавцю, що ви засвоїли урок, готові вчитися і розвиватися.