Ssd в мініатюрі: карти пам’яті adata premier extreme sdxc sd 7.0 express card володіють швидкістю до 800 мбайт/с

11

Компанія adata анонсувала високопродуктивні флеш-карти пам’яті premier extreme sdxc sd 7.0 express card. Стверджується, що дані вироби, по суті, являють собою швидкі твердотільні накопичувачі в мініатюрі.

Тут і нижче зображення adata

Завдяки підтримці pcie gen3x1 і nvme новинки забезпечують швидкості читання і запису даних до 800 і 700 мбайт/с, що приблизно в 1,5 рази більше, ніж у твердотільних накопичувачів з інтерфейсом sata. У порівнянні з картами uhs-ii sd і uhs-i sd це приблизно в 2,7 і 8 разів швидше відповідно.

Карти пам’яті назад сумісні з пристроями uhs-i зі швидкістю читання і запису до 100 мбайт / с і відповідають класу швидкості відео v30. Це означає, що вироби повністю відповідають вимогам для роботи з додатками відеозапису ultra hd 4k і підходять для створення контенту професійного рівня.

Новинки захищені від води, ударів, рентгенівських променів і статичної електрики. Вони пройшли перевірку на оптимальну роботу в умовах високих і низьких температур — від мінус 25 до плюс 85 градусів цельсія.

У серію premier extreme sdxc sd 7.0 express card увійшли моделі місткістю 256 і 512 гбайт. На рішення надається довічна гарантія.