State of survival 1.13.30

16

state of survival – заводите друзів або боріться з іншими вижили. Робіть, що повинно, щоб вижити. Це буде непросто-заражені всюди. Запаси ресурсів мізерні, і вам необхідно забрати свою частку того, що вціліло у хвилі руйнувань.

За порогом — новий світ. Небезпечний, без сумніву, але зате і повний можливостей. Колосальна міць чекає того, хто наважиться претендувати на неї. Але будьте обережні-кажуть, люди в цьому світі вже не такі доброзичливі, як були раніше.

Можливості гри state of survival:

  • відновлюйте. Будуйте ваше поселення, щоб створити притулок для вижили і міцну основу для вашої постапокаліптичної імперії.
  • рятуйте. Рятуйте вижили-вони приєднаються до вас і зроблять вас сильніше. Шукайте людей з особливими здібностями, вони стануть героями цієї війни!
  • дослідіть. Зомбі-вірус мутує з шаленою швидкістю. Вивчайте все, що зможете, щоб дізнатися про нього якомога більше. Той, хто контролює інфекцію, контролює світ!
  • спілкуйтеся. Разом ми-сила. Знаходьте соратників і укладайте стратегічні союзи, щоб вижити серед кошмарів заражених пусток. Об’єднуйтеся, щоб стерти в порошок будь-якого, хто спробує напасти на вас.
  • ігноруйте правила. Настав час людства версії 2.0. Пишіть свої правила, за якими буде розвиватися земля.”