Створення 3D анімації як спосіб заробітку

1-28-2021
Створення 3D анімації як спосіб заробітку

3D анімація – це не просто розробка об’ємного персонажа, який буде використовуватися в рекламі або логотипі, це ще й безліч інших дій, необхідних для оживлення персонажа, продукту і т.д. Як правило, коли зовнішність персонажа затверджена і готова на 100%, за роботу береться 3D аніматор.

Робота аніматора – трудомістке і в той же час цікаве заняття. Знання, навички і досвід дозволяють фахівцям реалізувати будь-яку задумку автора. Наприклад, можна зробити так, що персонаж буде виражати емоції, розмовляти з клієнтом, пересуватися і т.д.

Як вибрати фахівців зі створення 3D анімації?

Аніматори виконують колосальну роботу по створенню реальної дійсності. Тривимірна анімація суттєво відрізняється від векторної. При анімації 3D може відбуватися переміщення в автоматичному режимі або трансформація об’єктів. Іншими словами, якщо раніше аніматори малювали десятки кадрів, щоб домогтися руху персонажа, то зараз потрібно всього лише створити об’ємний об’єкт і пересувати його в просторі. Це означає, що промальовування кадрів пішло в небуття.

Безумовно, пожвавлення персонажів є складною процедурою. Щоб виконати всю роботу, фахівець повинен вміти уявляти, як будуть пересуватися герої, і які інструменти потрібно буде задіяти.

Створити анімацію можна за допомогою:

  • ключових кадрів;
  • траєкторії;
  • динамічною середовища;
  • motion capture.

Якщо Вам потрібно анімувати свій товар, то найкраще замовити 3D анімацію продукту у фахівців з солідним досвідом роботи, професійними навичками та знаннями нюансів справи. При створенні анімації важливо врахувати всі моменти – ходу, рух волосся, міміку персонажа.

Де знайти послуги зі створення анімації?

У наші дні в інтернеті є безліч різних програм, за допомогою яких можна моделювати і анімувати персонажів. Щоб зробити якісного 3D персонажа крім програмного забезпечення, потрібні ще й знання того, як його оживити.

Якщо ви вирішили самостійно зробити 3-вимірний об’єкт, то будьте готові до того, що на навчання може піти не один день, не кажучи вже про фінансові витрати. При цьому слід врахувати, що навчання має бути безперервним, в іншому випадку матеріал буде забуватися і вам доведеться повертатися до початку шляху.

Є ще один варіант вирішення даного питання – скористатися послугами фахівця. На біржі фрілансу опубліковано безліч пропозицій, і вам залишається лише вибрати фахівця, який відповідає вашим вимогам.