Створення Лінка з Overwatch

430

Аарон Уокер представив свою дивовижну модель героя Лінка з Overwatch. Художник натрапив на концепт персонажа, створений Джеремі Вітрі, і вирішив відтворити його в 3D.

Створення Лінка з OverwatchСтворення Лінка з OverwatchСтворення Лінка з Overwatch

Аарон поділився подробицями виробничого процесу. Справа, звичайно ж, почалося з основи. Потім він зробив ескіз дизайну передньої частини щита, щоб з нього пізніше зробити меш в стилі Overwatch. Три циліндра на грудях за задумом потрібні для того, щоб розмістити в них кольорові зілля, які часто використовуються в цій грі.

Ось ранні версії щита / зброї / деталей:

Створення Лінка з Overwatch Створення Лінка з Overwatch

Спочатку художник зосередився на высокополигональной моделі, а пізніше перейшов до роботи над низкополигональной версією.

Створення Лінка з Overwatch

«З запіканням покінчено! Тепер текстурінг»

Створення Лінка з Overwatch Створення Лінка з Overwatch

У Overwatch відображення волосся виглядає досить незвично, так що Аарона потрібно було що-небудь зробити, щоб відповідати стилю гри:

«Насправді до цього моменту мій єдиний план полягав у тому, щоб спробувати отримати таку карту flow, щоб це відповідало анизотропному ефекту волосся з гри настільки, наскільки це можливо. Це буде виглядати цікаво, адже волосся Лінка як би складаються з кількох «шматків». Мені здалося, young Genji skin — це найбільш відповідний варіант з того, що у мене було. Так що я збираюся рухатися в цьому напрямку. У мене не особливо багато досвіду в подібних справах, так що для мене це також буде нагодою повчитися!»

Потім він поправив обличчя і очі, а також змінив силует Лінка так, щоб той здавався трохи більш худим. Аарон застосував основні матеріали і перевірив декалі.

Створення Лінка з Overwatch Створення Лінка з Overwatch

Наступний етап полягав у доопрацюванні волосся, обличчя, меча, щита і матеріалів:

«Окей! Додамо текстур, ще парочка мазків тут і там, і ось вже можна зайнятися ригом.»

Створення Лінка з Overwatch Створення Лінка з Overwatch

Фінальна версія моделі наразі виглядає так:

Створення Лінка з Overwatch Створення Лінка з Overwatch Створення Лінка з Overwatch

Джерело