Створення роботи Yummy! від Caroline NG

261

Привіт! Я дуже вдячна за можливість поділитися процесом створення однієї з моїх робіт. Цей рендер зроблений чудовою ілюстрації Gop Gap під назвою Yummy!

Крок 1: Моделювання

Полігонами я моделюю оточення – гілку, листя, сумку,перо і бутерброд, роблю UV-розгортку і кидаю все це в Zbrush. Персонажа я роблю відразу в Zbrush, тому що там простіше змінювати форми меша в процесі роботи. Я починаю з базових елементів – сфер, циліндрів і тд. Після блокаута персонажа я застосовую Dynamesh, уточнюю модель і збільшую subdivision levels.

Крок 2: UV-розгортка

Потім я відправляю персонажа в Maya, і роблю ретопологию з допомогою Quad draw. Також в Maya я перевіряю, чи відповідає поза персонажа концепту. Для цього я проецирую концепт на Image plane. Застосовуючи Soft selection, я вношу правки в мою роботу.

Створення роботи Yummy! від Caroline NG

Крок 3: Деталізація в Zbrush

Я деталізую шкіру, накладаючи невеликий нойз через Surface > Noise. Для одягу я збираю фото-референси тканин, роблю їх чорно-білими в Photoshop і застосовую High pass (Filter> Other> High Pass). Зазвичай я виставляю значення High Pass на 10. Оброблені фото я використовую в Zbrush, підключаючи їх як альфи Surface > Noise і виставляючи потрібний мені розмір нойзу.

Створення роботи Yummy! від Caroline NG

Крок 4: Текстурування.

Для текстурування я використовую Substance Painter. Я поєдную фото-текстури, текстури, намальовані вручну, щоб надати роботі реалістичний, але все ж мультяшний вигляд. Мені подобається використовувати Substance Painter, тому що я можу бачити, як буде виглядати текстурна карта, коли я підключаю її в шейдер. Іноді карти потрібно підкоригувати, і я роблю це з допомогою Ramp-текстур в Maya.

Створення роботи Yummy! від Caroline NG

Крок 5: Рендер

Коли всі текстурні карти готові, я повертаюся в Maya і підключаю їх. Я виконую рендер в V-Ray. Для налаштування більшості шейдерів я використовую VrayMtl і новий AL Shadeer. Для персонажа я використовувала VrayFastSSS. Також за допомогою V-ray я створила волоски на одязі персонажа.

Створення роботи Yummy! від Caroline NG

Крок 6: Освітлення

Для освітлення сцени я, в основному, використовувала світильники типу Spotlight. Головний джерело світла знаходиться зліва від персонажа, сильний контрове світло (Rim light) – позаду нього, і світло, що заповнює (Fill light) йде справа. Я також зробила купольний світильник для створення відображень на золотому дзвіночку.

Створення роботи Yummy! від Caroline NG

Крок 7: Останні штрихи

Після закінчення фонового я скомпановала паси в Nuke. Потім я додала трохи ефектів, на зразок Glow і God-rays, щоб робота стала ще більше відповідати концепту.

Оригінал статті знаходиться тут. Переклав Макс Максимов.