Subaru представила wrx 5-го покоління: 275 коней, повний привід і 11,6-дюймовий дисплей

19

Вчора, 10 вересня, компанія subaru офіційно представила п’яте покоління wrx, яке від попередньої інкарнації відрізняється не надто вже сильно. Дизайнери компанії зберегли всі впізнавані елементи бренду на зразок значного повітрозабірника на капоті, стильних декоративних обважень із пластику і обтічних розширювачів колісних арок. При цьому автомобіль обзавівся вельми привабливим помаранчевим кольором кузова і трохи зміненими світлодіодними фарами, чого буде предостатньо, щоб фанати бренду залишилися в повному захваті. Основні ж зміни автомобіля знаходяться в салоні.

Наприклад, виробник вирішив піти по стопах tesla, розмістивши на центральній консолі досить значних розмірів, сенсорний екран з діагоналлю 11,6 дюйма і роздільною здатністю full hd — це частина мультимедійної системи starlink multimedia plus, яка раніше пасувала 7-дюймовим дисплеєм. Та й даний дисплей дозволяє управляти не тільки музикою і мультимедіа, але і налаштовувати кондиціонер, управляти навігацією і не тільки. Тут навіть можна перетягувати іконки на головному екрані, щоб розташувати додатки більш зручно. А ще автомобіль крім нового інтер’єру і кузова отримає помітно більше потужності.

Тепер під капотом автомобіля власник виявить 2,4-літровий турбований мотор, який здатний розвивати 275 кінських сил при 350 нм крутного моменту, так що в плані динаміки проблем у нового покоління точно не буде. При цьому автомобіль, природно, зберіг повний привід, а серед коробок доступна звичайна мкпп або новий варіатор subaru performance, який, за словами виробника, ще швидше перемикає «передачі». Все це інженери компанії зібрали на власній платформі subaru global platform, обладнавши автомобіль цілим комплексом розумних помічників eyesight.

Вартість, на жаль, поки що не оголошували.