Так це 2D або 3D? І те, і інше!

285

Режисер Jan Bubenicek в короткометражці про дракона і лицаря, змушує 3D-пікселі вести себе за законами класичної анімації.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=OKpM97Q-a58

Останнім часом усі ми є затятими прихильниками 3D-графіки. І, як це здається на перший погляд, короткометражці “Charge The Dragon”, її режисеру Jan Bubenicek і постпродакшн студії RUR, розташованої в Празі, з нами по дорозі.

У короткометражці розповідається про дурного і помпезному лицаря, який під час подорожі чує рик дракона. Спокуса перемогти його занадто великий, однак, таке героїчне закінчення квесту так і залишиться в мріях лицаря.

Простота

Режисер бачив цю короткометражку виконаної в стилі класичної мальованої анімації і максимально далекою від CG. Bubenicek пояснює: «Якщо ви малюєте горизонтальну лінію впоперек аркуша білого паперу, всі відразу розуміють, що це горизонт, а персонаж стоїть на землі в якомусь оточенні».

“У короткометражці “Charge The Dragon” показано, як знайти межу, то “більше”, що необхідно показати за допомогою CGI”

«В CGI потрібно бути більш конкретним. Одній лінії недостатньо, потрібно відкрити більше. У короткометражці “Charge The Dragon” показано, як знайти межу, то “більше”, що необхідно показати за допомогою CGI. Ми створили мінімалістичний стилізований світ, показавши тільки його основу. В результаті отримали картинку, дуже привабливу для глядача».

Так це 2D або 3D? І те, і інше!

Режисер бачив цю короткометражку виконаної в стилі класичної мальованої анімації і максимально далекою від CG

Крутота

Команда по створенню короткометражки використовувала такий же підхід в роботі над лицарем, головним чинному особою мультфільму. «Характер у лицаря дуже простий, його фігура дуже проста, без зайвих деталей», — говорить Bubenicek. «Основний акцент ми зробили на запереченні перфекціонізму, що нечасто зустрінеш в CGI. Наприклад, у цілому асиметрична фігура лицаря трохи відхиляється в бік, це характерно для малюнків правшів, одна його нога більше іншого, одне око менше іншого».

Так це 2D або 3D? І те, і інше!

«Основний акцент ми зробили на запереченні перфекціонізму», — говорить Bubenicek

Мультфільм створювався з допомогою таких програм як Softimage, Motionbuilder, ZBrush, Mental Ray і Nuke. «При створенні будь-якої картини використовуються різноманітні анімаційні прийоми, CGI зокрема, це поєднання анімації та акторської гри, ляльок, а, якщо говорити про жанр, він різниться від фарсу до трагікомедії», говорить Bubenicek.

Так це 2D або 3D? І те, і інше!

Короткометражка “Charge The Dragon” – перший мультфільм з серії, яка буде складатися з трьох частин. Для всіх трьох мультфільмів характерний хоробрий, але нерозумний головний герой, який через своїх дурних помилок не доживає до кінця рассказываемой історії. Режисер Jan Bubenicek і постпродакшн студія RUR обіцяють закінчити роботу над двома іншими мультфільмами до осені 2015 р. З нетерпінням очікуємо, про що нам розкажуть творці серії в наступному мультфільмі.

Журналіст: Альона