Telegram оновився: стріми без обмежень, пересилання без підпису і «вибирає стікер»

19

Розробники популярного месенджера telegram поступово додають нові функції і покращують те, що вже було реалізовано. І, що цілком очікувано, додаток поступово перестає бути просто засобом для відправки повідомлень-це вже куди більше, ніж просто месенджер.

Відеотрансляції без обмежень

З минулим апдейтом telegram отримав досить корисну функцію проведення прямих трансляцій в групових відеочатах, а тепер, з виходом чергового оновлення, у цієї функції зник ліміт на кількість глядачів. Тобто, користувачі можуть демонструвати відео або екран свого пристрою на величезну аудиторію глядачів в групах або каналах. Розробники telegram навіть заявили, що тепер у будь-якого їх користувача є можливість завести свій власний телеканал з мільйонною аудиторією.

анімація доступна після натискання

Налаштування пересилаються повідомлень

Функцією пересилання повідомлень користуються досить активно, так що її вирішили зробити більш зручною — тепер можна натиснути на пункт «переслати повідомлення» відразу над полем для введення, щоб подивитися, які повідомлення користувач збирається переслати. Більш того, там же можна змінити налаштування пересилання — можна вказати ім’я початкового відправника або прибрати його, зберегти підписи до будь-якого перераховуваного контенту або видалити її.

Анімація доступна після натискання

Зручний перегляд нових повідомлень в каналах

На просторах telegram можна знайти мільйони каналів на найрізноманітніші теми, і деякі користувачі отримують з них тонну корисної (або розважальної) інформації. Для того, щоб стежити за оновленнями в цих каналах було більш комфортно, розробники месенджера реалізували швидкий перехід між непрочитаними постами. Тепер не потрібно повертатися до списку чатів, щоб знайти нові публікації і подивитися їх — досить потягнути екран знизу вгору, щоб перейти до непрочитаного запису.

анімація доступна після натискання

Легше знайти відповідний стікер

У telegram є маса стікерів як від самих користувачів, так і від професійних художників, і тепер знайти щось підходяще буде куди простіше. Заради цього в панель стікерів додали окремий рядок з наборами популярних зображень – цей розділ розробники обіцяють постійно оновлювати, а при наведенні на набір стікер буде збільшуватися.

Анімація доступна після натискання

«вибирає стікер»

Раніше, якщо співрозмовник активно шукав відповідний під ситуацію стікер, співрозмовник не знав, чому йому так довго не відповідають. Тепер ситуація виправлена – якщо користувач шукає стікер, то додаток повідомить про це відповідним статусом» вибирає стікер « — це те ж саме, що» друкує «або»записує голосове повідомлення”.

Лічильник непрочитаних коментарів

Адміністраторам каналів істотно спростили життя-тепер вони можуть побачити точну кількість непрочитаних коментарів, відразу перейшовши до даних публікацій користувачів.

Нові емодзі

Фанатам анімованих емодзі зробили подарунок-в черговому оновленні месенджера арсенал цікавих зображень знову розширили.

Анімація доступна після натискання

Нова версія месенджера telegram вже доступна всім користувачам на ios і android (для тих, хто скачав додаток з сайту telegram.org/android). Тим, хто скачав telegram з google play, доведеться трохи почекати, поки платформа схвалить апдейт.