Теорія пояснює зв’язок всесвітів “матриця» і “термінатор”

7

Франшизи ” матриця » і « термінатор » є двома шедеврами жанру наукової-фантастики про штучний інтелект в майбутньому, а також вражали новаторськими спецефектами. Тому цілком природно, що в інтернеті знайшла популярність нова теорія фанатів, яка передбачає, що обидві франшизи насправді пов’язані між собою.

Згідно gamerant, одна з найбільш популярних інтерпретацій теорії полягає в тому, що дії « матриці » відбуваються в альтернативній часовій шкалі « термінатора ». У цьому таймлайні т-800 вбиває сару коннор, не дозволяючи її синові, джону коннору, успішно керувати опором вижили людей проти машин в середині 21 століття.

Таким чином, мало що могло зупинити скайнет у війні з людьми. У цій альтернативній часовій шкалі ” термінатора “, з якою ми знайомі, люди вдаються до останніх зусиль, щоб перемогти машин. Вони відключають джерело сонячної енергії машин, або, іншими словами – » обпалюють небо«, як каже морфеус в першій »матриці “. В кінцевому підсумку це призводить до того, що штучний інтелект приймає відповідні заходи, використовуючи людей в якості батарей і поневолюючи їх в штучній реальності, що і показано в « матриці ».

У той же час в » матриці « і » термінаторі ” не так багато збігів, і автори теорії також звертають уваги на те, що роботи в обох франшизах виглядають по-різному, що, в свою чергу, змушує сумніватися у зв’язку всесвітів. Тим не менш, це зрозуміло, оскільки антиутопічне майбутнє « матриці » існує довше, ніж у « термінаторі », тому конструкція і дизайн роботів еволюціонували, щоб краще відповідати тому, де вони знаходяться.