[ti10] перші команди отримали свої бали в турнірній таблиці, thunder predator поки відсипається

13

the international 2021-турнір з найбільшим призовим фондом, але який успішно провалює все по частині організації. Тут вам повний список-проблеми з ковідом, номери в готелях для обраних, стародавня апаратура і” не ті люди ” в освітленні турніру. Але при всьому цьому, the international 2021 залишається найбільшим кіберспортивним турніром останніх років, а значить за ним варто стежити, якщо ви фанат кіберспорту.

Сьогодні відіграли свої перші матчі 8 команд групової стадії. Хтось залишився з перемогою, а комусь доведеться виправляти свої помилки, якщо вони хочуть не потрапити в сумний “список” з двох команд, які вилітають з турніру відразу після групової стадії. День сьогодні насичений, так що будемо розповідати відразу про чотири матчі, які вже пройшли:

  1. og почали турнір з чистої перемоги, розгромивши alliance в двох послідовних іграх. Що можна очікувати тепер? постійний бан клінкза проти og, адже саме sumail на цьому герої показав стиль.
  2. virtus pro, незважаючи на деякі проблеми в першій половині обох ігор, змогли перемогти team undying. Про їх гру сказати особливо нічого, крім того, що дуже страшно за ведмедів – в минулому dpc сезоні вони показали себе дуже слабо в офлайн-турнірах.
  3. evil geniuses, будучи командою з виграним аегісом, хочуть реванш і стати другим чемпіонами світу, у яких аегіс був двічі. Не так престижно, але теж непогано. А ось перемога над team aster далася їм не так легко, як хотілося б. Але все одно-too easy for arteezy!
  4. invictus gaming проти t1 – не найцікавіше протистояння, але воно змогло нас здивувати. Обидві команди непогано показали себе в матчах, йдучи дуже близько за темпом і статистикою. Перемогли ig? круто! але тепер починає здаватися, що ми на the world 2021 по league of legends, а не на турнірі по dota 2.

The international 2021 проходить з 7 по 17 жовтня в бухаресті, румунія. 18 команд розігрують призовий фонд у розмірі $40,018,195, що є найбільшою сумою у всьому світовому кіберспорті. Групова стадія турніру проходить в готелі radisson blu, а стадія плей-офф буде проходити на національному стадіоні бухареста, який відомий своїми футбольними матчами.