Тлениші в kena: bridge of spirits спочатку створювалися як злі краплі слизу

14

У бесіді з the loadout головний креативний директор ember lab майкл грієр і продюсер томас варга обговорили походження тленишів і те, як вони були натхненні на створення таких чарівних компаньйонів для кени в її подорожі до гірського храму. 1>«>” початковий задум полягав у тому, щоб тлени виступали в якості ворогів кени, вони спочатку представляли собою липку або рідку форму розкладання і розпадалися на окремі краплі», – кажуть грір і варга.

Цей задум зводився до того, що вони насправді були антагоністами, намагаючись зупинити кену в її подорожі, але розробка швидко змінилася, і ember lab «незабаром виявила, що зробити їх своїми товаришами по команді – це правильний шлях».

Але, щоб зробити їх товаришами кени, каліфорнійській студії довелося повністю змінити дизайн цих крапель, змусивши команду шукати натхнення для нового зовнішнього вигляду та індивідуальності тленишів.

“ми почали черпати натхнення у деяких персонажів studio ghibli, наприклад, з фільмів “віднесені примарами”, “мій сусід тоторо” і “принцеса мононоке”, – кажуть вони.

Це, безумовно, можна побачити по тому, як анімовані тлениші і як вони взаємодіє з кеною. Команда також “включила елементи рослинного життя в тлінні, щоб зв’язати їх з навколишнім середовищем і допомогти їм замаскуватися в лісі”, що пояснює гілки і листя у них на головах.