Топ-10 смартфонів серпня з плавним інтерфейсом за версією master lu

23

Творці мобільного бенчмарку опублікували оновлений рейтинг смартфонів, прошивка яких пропонує найбільш плавну роботу інтерфейсу. У першу десятку потрапили гаджети відразу п’яти різних брендів.

Очолив топ-10 xiaomi mi mix 4, який набрав 198,35 бала. Смартфон, що працює під управлінням miui 12.5, позбувся ряду недоліків, які були присутні в минулій версії оболонки. Вплинуло оновлення і на чуйність інтерфейсу, що і дозволило пристрою стати лідером рейтингу. Нова прошивка отримала функцію розумного розподілу оперативної пам’яті і ряд алгоритмів, які дозволяють зробити роботу гаджета більш плавною.

Другий і третій рядки рейтингу зайняли геймерські смартфони asus rog phone 5s pro і rog phone 5s. Творці бенчмарка відзначили, що обидва апарати пропонують ряд якісних рішень з точки зору інтерфейсу користувача. Плавності і чуйності обом моделям додає і 144-герцевий amoled-дисплей виробництва samsung.

У першу п’ятірку потрапили також смартфони motorola moro edge s pro і light luxury edition, від яких практично не відстають моделі iqoo 8 pro і iqoo 8. Замикають десятку лідерів відразу три флагманських смартфона honor серії magic3.