Топ-20 кращих фантастичних фільмів 2018 року. Частина 1

494

Підводячи підсумки минулого 2018-го року не гоже було б обійти стороною такий затребуваний в народі жанр, як фантастика. У наше століття просунутих технологій ця тематика стає не тільки найбільш злободенною з усіх, але ще і найцікавішою. Адже, стає справді цікаво, до чого можуть додуматися фантасти в цьому столітті, коли майже все, що вони понапридумували в минулому, вже фактично збулося?

А ось це ми зараз і перевіримо.

1. Месники: Війна нескінченності. 7.88

Якщо всі форс-мажорні історії, які раніше траплялися у всесвіті «Месників», можна було охрестити як «переполохи місцевого масштабу», то нинішній переполох є «Переполох» з великої літери, оскільки носить глобальний характер.

Десь колись великий дядько по імені Танос з крутецкими здібностями, купою шісток, непомірно роздутим его і вселенськими амбіціями вирішив, що тутешній світ вже починає задихатися від перенаселення. Мовляв, на планетах всесвіту розплодилося стільки всіляких зелено-, червоно-жовто-, рожево та прочемордых гуманоїдів, що від них спасу немає.

І вирішив він, заволодівши всіма Камінням нескінченності, виправити сформоване положення, знищивши, відразу, 50% всього населення всесвіту. І це йому вдалося. Те, як відбувалися події, можна побачити у фільмі.

А то, як решта 50% Месників будуть виправляти положення, що створилося, можна подивитися у продовженні, запланованому на цю весну, і називається «Месники: Фінал», перший трейлер якого можна побачити в

2. Апгрейд. 7.55

Що робити простому смертному хлопцю, у якого покидьки вбили дружину, а йому самому зламали хребет так, що він на все життя приречений тепер залишитися паралізованим? Правильно, заспівати з місцевим ушлим генієм і винахідником, який вставить тобі в ушкоджений хребет мікросхему, здатну змусити твоє тіло не тільки вилікувати, але і функціонувати на більш просунутому рівні.

А що потім? Ну звичайно ж, мстити, мстити і ще раз мстити! Тільки що буде під кінець, коли «сувора помщаючись» закінчиться? А ось там-то і доведеться очманіти від подиву!

3. Першому гравцеві приготуватися. 7.42

Один просунутий програміст і, за сумісництвом, фінансовий ділок колись придумав OASIS, роздуту до нескінченності віртуальну реальність, в якій місцевий люд цього часу знаходить не тільки відпочинок і розваги, але і роботу, і, просто, життя. Помирая, геній-стариган здивував світ тим, що заховав у своєму цифровому світі три наикрутецких пасхалки. Хто знайде їх, і, більш того, збере їх усі три в одних руках, той стане правовласником всього цього світу.

З тих пір щорічно йде боротьба за те, щоб стати власником цих сюрпризів. Тільки нікому поки не вдалося роздобути навіть одну. Поки, звичайно, на сцену не вийшов Уейд Уоттс.

У кожному світі повинен бути свій першопроходець, першовідкривач і єдиний обраний, якому по плечу те, що не по силам мільярдам. Вже ясно, що саме він і стане тим, кому вдасться знайти ненаходимое і зібрати несобираемое.

Але спостерігати за процесом буде все одно цікаво. По-перше, тому, що біля керма стоїть сам Спілберг, а, по-друге, із-за того, що у фільмі фігурує купа різних героїв з колись виходили гучних фільмів і анімації. І нехай тут це всього лише аватари гравців, спостерігати за ними буде не менш цікаво.

4. Дэдпул. 2 7.41

Дедпул, один з героїв паралельної всесвіту Марвел, в якій щосили заправляють «Люди ікс» і специ, які за ними полюють, продовжує переживати з приводу раптової смерті своєї коханої. У ній він звинувачує не тільки тих, хто реально її нищив, але й себе, що послужив причиною бандитського нападу.

Саме в цей момент душевного самокопательства і заявляється в наш час якийсь нишпорка воїн з майбутнього, так само, як і Дедпул, що втратив рідних і хоче убити того, хто став тому причиною.

Але якщо дати йому це зробити, у світі можуть відбутися небажані зміни, що загрожують непередбачуваними наслідками. А тому Дедпулу доведеться засукати рукави, заручитися підтримкою нових друзів і спробувати устаканити все так, щоб стало добре і нашим, і вашим.

5. Аквамен. 7.14

Герой Джейсона Момоа, народжений від мешканки підводного Атлантиди Ніколь Кідман і простого доглядача маяка повинен стати королем всієї підводної живності у що б то не стало. Інакше, якщо до трону доберуться погані і не дуже дядька, всьому сухопутним населенню планети прийде остаточний і незаперечний кирдик. Ну, принаймні, тим, хто живе в порівняно прибережних ділянках, – вже точно.

І ясна річ, що сухопутні людці з числа тих, що залишаться на узгір’ї, як водиться, захочуть помститися козлам з моря. І почнеться кровопролитна війна, яка загрожує стерти з лиця Землі все живе.

Але це тільки якщо герой Момоа Аквамен не знайде дідусеві золоті «вила» і не стане президентом підводного світу. А адже він стане, та ще як! На те він і Джейсон Момоа!

6. Чорне дзеркало: Брандашмыг. 7.00

Колись був такий цикл фільмів жахів, – «Байки зі склепу». Спочатку він теж виходив у вигляді своєрідних мінісеріалів (збірників короткометражок), записаних на одну відеокасету. Після його основної лінійки почали випускатися і повнометражні фільми. Прям як у випадку з серіалом «Чорне дзеркало».

Всі чекали виходу чергового сезону, а Netfliks обмежився тим, що запульнул по своєму каналу одиничну повнометражку. І задумка була відмінна – якщо говорити про показ фільму по інтерактивного ТВ, і відстійна, якщо говорити про звичайної цифрової версії.

У першому випадку ти міг сам вибирати в яку сторону будуть розвиватися події далі. У цьому і був весь азарт. У звичайній версії все записано і показано поспіль. Тому все виглядає не те, щоб безглуздо, а просто безглуздо і неприродно.

Паралельні реальності на паралельних реальностях і паралельними реальностями поганяють. І якщо їх так багато, як ви, шановні, говорите, чому нам показали так мало? Адже їх – незліченні множини!

Вимагаємо продовження банкету і показу того, що було в інших!

7. Людина-мураха і Оса. 6.97

Нескінченна біганина з поперемінним зменшенням і збільшенням будівлі лабораторії, головних героїв і все, що під руку попадеться, мало дві головні мети: перше, – це врятувати з квантового світу вже обжившуюся там дружину героя Майкла Дугласа і, друге, – це залишити в квантовому світі замість неї героя Пола Радда, тобто, Скотта Ленга (він же Людина-Мурашка), щоб початок у наступній стрічки про Месників, яких у «Війні Нескінченності» зникло з лиця землі 50%, було більш цікавим.

Подальші пригоди Скотта Ленга так само, як і у випадку з «Капітаном Марвел», можна буде побачити в «Месниках: Фінал».

8. Хан Соло: Зоряні війни. Історії. 6.94

Хоч шанувальники всесвіту «Зоряних воєн» і донині точать зуби на творців цієї версії пригод Хана Соло, в рейтингу фантастичних фільмів 2018 вона займає міцне 8-е місце.

Молодий злодюжка Хан (ще ніякий не «Соло») намагається втекти з варварською планети, на якій він ріс і виховувався невідомо ким, разом зі своєю подругою і, за сумісництвом, Матір’ю драконів з «Гри престолів». У цьому йому відчайдушно вставляють палиці в колеса місцеві бандюгани, але йому вдається абсолютно ідіотським чином вислизнути від них, записавшись у військову академію, призовний пункт якої, чомусь, був розташований не в місті, а в посадковому терміналі космопорту.

Подругу він втратив свою, ну і фіг з нею. Обіцяв за нею повернутися, але так і не повернувся. Зустрів її, до середини фільму, але це була вже зовсім не така подруга, яка була раніше. Як виявилося надалі, на ній позначилося згубний вплив аури темного владики ситхів – Дарта Мола, незрозуміло яким чином вцілілого після того, як його надвоє розрубав навпіл мечем Квайгона молодий Обі Ван Кенобі.

Коротше, кому цікаві подробиці того, що ми про це думаємо, можуть ознайомитися з . Решту запрошуємо пройти далі.

9. Бамблбі. 6.89

«Жовта, розкладається в бойового робота, машинка», повернулася в окремому сіквелі щоб відкрити завісу над тим, як вона спочатку виявилася в нашому світі.

Кинушка вийшла дуже доброю і милою, враз для малечі від 6 років. Ті ж, хто чекав тут заварухи в стилі серйозних «Трансформерів», будуть розчаровані. Кинушек в цьому стилі ми бачили вже величезна кількість. Ті ж мульт «Сталевий гігант», фільм «Мій улюблений інопланетянин» або Спилберговский «Інопланетянин», як і купа інших стрічок, можуть вважатися його своєрідними «провісниками».

Там також на землю падає щось чужорідне-інопланетне, за що згодом всі ганяються, але з-за допомоги деяких удачливих і досвідчених місцевих, ніяк не можуть наздогнати. Але разок подивитися, все ж, можна. Особливо шанувальникам всесвіту «Трансформерів».

10. Веном. 6.84

Прилетіла на землю з далеких космічних далей симбиотическо-злісна тварюка по імені Веном у цій інтерпретації не розмазалася по Людині-Павуку, а відразу напялилась на місцевого журналіста, якого чудово зіграв Том Харді.

Весь фільм відмінно сдабривался діалогами костюмчики-Венома з його «носієм». Поки в кінці колишній дружбан Венома не захотів стягти його з Тома Харді. І це, таки, раз йому навіть вдалося. Але не на довго.

Фільмець вельми нагадує кумедний випадок з Джекі Чаном у фільмі «Смокінг». Там у нього теж був цікавий костюмчик. Хоча, і не до такої міри ненажерливий.

Тим, кому цікаво дізнатися всю справжню таємницю Венома, можна ознайомитися з . А про те, що ми конкретно думаємо про самому фільмі, можна почитати в ».

На цьому поки закінчимо. Зустрінемося у другій частині на наступному тижні, в якій буде не менше цікавого. А поки, всього вам доброго, і побільше суперских фільмів і серіалів!