Toyota представила мінівени для кемпінгу proace verso і proace mini

19

На нещодавно минулій міжнародній виставці caravaning show 2021 в барселоні компанія toyota продемонструвала кілька нових моделей кемперів, розроблених у співпраці з місцевою компанією tinkervan. Створені на базі мінівена proace моделі призначені як для використання в якості автобудинків для подорожей по дикій природі, так і в якості надійного транспорту для повсякденного використання. На виставці були представлені автомобілі з різними варіантами комплектацій, придатними для різних стилів життя.

Компанія toyota вперше бере участь у міжнародній виставці караванінгу, і на стенді, що демонструє лінійку кемперів, представила чотири моделі. Мінівен proace verso camper доступний у варіантах зі звичайним або збільшеним кузовом; 1,5-літровим (потужністю 120-к.с.) або 2,0-літровим (потужністю 145-к. С.) дизельними двигунами, а також з шестиступінчастою механічною або восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач.

proace verso camper версія, представлена на стенді toyota, – це nomad plus home, сама оснащена в лінійці, яка, крім всіх стандартних опцій, доступних в інших комплектаціях, включає підйомний дах, поворотне підставу сидінь, холодильник більшої ємності (40 літрів) і знімний модуль кухонної раковини, який можна використовувати як всередині, так і зовні. Відкидний дах, дозволяє додати два додаткових спальних нагорі до двох в салоні.

Ще одна модель, представлена на міжнародній виставці караванінгу в барселоні, – proace mini camper, також доступна в двох варіантах виконання кузова, але тільки в одній комплектації-outfun. У proace mini camper outfun можна перевозити до п’яти пасажирів і організувати два спальних місця. Мінівен оснащений поворотними сидіннями, розкладним столом, модульним ліжком, електричним холодильником і душем з ємністю на 10 літрів. При бажанні можна встановити тент і намет на даху, щоб звільнити простір салону.

Поряд з вищезгаданою парою proace verso campers, toyota представила електромобіль proace verso electric. Представлений на початку цього року в іспанії, електрифікований мінівен оснащується літій-іонною батареєю потужністю 75 квт, що забезпечує дальність ходу до 330 км (205 миль). Чотири варіанти комплектації дозволяють перевозити від п’яти до дев’яти пасажирів. Завершив експозицію японського автовиробника автомобіль-toyota hilux invincible, вперше представлений в минулому році.

Співпраця з компанією tinkervan-професіоналом з випуску кемперів-є частиною програми toyota spain “se adapta”, в рамках якої компанія адаптує деякі свої моделі для випуску на місцевому ринку. Таким чином, proace verso camper і proace mini camper outfun будуть доступні через дилерську мережу toyota в європі, при цьому ціна першого починається з 39 700 євро (45 900 доларів сша), а другого – з 27 500 євро (31 800 доларів сша).