Twitch підтвердив хакерську атаку з вкраденими ісходниками і виплатами стримерам

12

Стрімінгова майданчик twitch офіційно підтвердила недавній злом. Зараз співробітники безпеки вивчають проблему. Сьогодні, 6 жовтня, в мережі поширилася інформація про великий витік внутрішніх документів і джерел twitch. Хакер опублікував “першу частину” вкрадених даних 1 жовтня на 4chan.

Джерело: the verge

«ми підтверджуємо стався злом. Наша команда старанно працює над оцінкою збитку. Ми повідомимо вас, як тільки з’явиться додаткова інформація. Спасибі за ваше терпіння”, – повідомив офіційний акаунт компанії в twitter.

У злитих матеріалах виявили вихідний код twitch, sdk і aws-сервіси платформи, внутрішні інструменти адміністраторів і файли, пов’язані з магазином ігор vapor від amazon. Також були вкрадені дані про виплати популярним стримерам з 2019 по 2021 рік.

Портал the verge зазначив, що в опублікованих файлах немає даних користувачів, їх паролів або особистої інформації. Поки що невідомо, якими ще даними володіє хакер, який назвав співтовариство twitch «токсичною огидною смітником». Повідомляється, що після виявлення злому компанія попросила деяких користувачів змінити паролі до своїх акаунтів.