Twitter просуватиме власний аналог clubhouse, фінансово підтримуючи творців контенту

10

Twitter оголосила у вівторок, що планує підтримати творців контенту в spaces, аналога clubhouse, за допомогою нової програми розвитку twitter spaces spark program, розрахованої на три місяці. Плани twitter перегукуються з аналогічною тримісячною програмою, яку clubhouse запустив у березні 2021 року.

Theverge.com

Програма spaces spark призначена для заохочення близько 150 творців контенту для spaces. Тим, хто подасть заявку і чиє участь в програмі буде схвалено, twitter надасть виплати в розмірі $2500 на місяць і $500 у вигляді щомісячних рекламних кредитів, які можна витратити на просування своїх spaces, ранній доступ до нових функцій twitter і ряд інших привілеїв.

*unmutes* today we’re opening the application process for the twitter spaces spark program what’s that? it’s an initiative for creators who are excited about the future of social audio 👇 pic.twitter.com/4zay8uvao8

— spaces (@twitterspaces) october 12, 2021

Користувачі, які хочуть взяти участь у програмі, повинні відповідати наступним критеріями:

  • бути не молодше 18 років;
  • мати 5000 або більше активних передплатників;
  • проживати в сша, принаймні на першому етапі програми;
  • робити не менше двох публікацій spaces в тиждень.

Twitter пропонує куди більш скромний набір пільг для творців контенту, ніж пропонувала clubhouse в рамках своєї програми creator first. Там користувачам, чий контент був частиною “пілотного сезону”, пропонувалося $5000 на місяць і доступ до нового обладнання.

Зазначається, що результати програми заохочення творців контенту clubhouse були неоднозначними. Користувачам сподобалася підтримка сервісу в цілому, проте вони відзначили, що компанія не може виконувати свої зобов’язання по налагодженню довгострокового співробітництва між творцями контенту і рекламодавцями.

Twitter поки не коментує довгострокові перспективи програми. Заявки на участь у twitter spaces spark program приймаються до 22 жовтня 2021 року.