Twitter запустила тестування реакцій на твіти за допомогою емодзі-поки тільки в туреччині

94

З сьогоднішнього дня twitter почав тестувати реакції на твіти в за допомогою емодзі. Можливість відреагувати на публікації з’явилася у користувачів з туреччини. Вони можуть використовувати чотири нових смайлика на додаток до звичного символу у вигляді серця.

Techcrunch.com

Минулого року twitter додала можливість реагувати смайликами на особисті повідомлення, однак для реакції на твіти передбачений інший набір емодзі. Запуск тестування нововведення відбувся через кілька місяців після того, як соціальна мережа запитала користувачів про те, як би вони відреагували на появу спосіб взаємодії з твітами, подібного до того, який використовується в facebook. Twitter також запропонувала користувачам вибрати один з декількох наборів емодзі, який, на їхню думку, найбільше підходить для реакцій на твіти.

Соціальна мережа вирішила поки не включати в перелік емодзі, які висловлюють негативне ставлення або несхвалення. Twitter заявляє, що її метою є підтримка здорового стилю спілкування між користувачами. Компанія хоче побачити, як поточний набір смайликів вплине на поведінку користувачів соцмережі. Залежно від результатів тестування twitter прийме рішення про розширення набору смайликів або заміну деяких емодзі.

Techcrunch.com

Twitter хоче, щоб реакції на смайлики надали користувачам простіший спосіб продемонструвати свої почуття, що в ідеальному світі призвело б до поліпшення самовираження і більш ефективній участі в публічних обговореннях. Користувачі в туреччині можуть випробувати нововведення в ios-і android-додатках, а також веб-версії twitter.