Ти не пройдеш! new world-mmorpg або симулятор черги? по 10 тисяч людей прориваються на один сервер

16

Отже, три години тому відбулася довгоочікувана прем’єра mmorpg new world від amazon. Однак альфа, збт, обт і чотири перенесення релізу не забезпечили гладкий старт.

Поки прорватися в етернум намагаються жителі європи, до їхніх послуг більше сотні розділених на кластери серверів невеликої місткості, а о 15:00 мск до них прилучаться однодумці з сша. Піковий онлайн в steam вже перевищив 228 тисяч чоловік, тільки ось в основному вони стоять в чергах (з дисконнектами та іншими радощами життя). У магазині valve new world розмістилася на третьому рядку за кількістю гравців, поступаючись лише counter-strike: global offensive і dota 2.

Причому в найпопулярніші світи пробиваються по 10 тисяч геймерів. У числі топових серверів поки не помічений asgard, зате підвищеним попитом користується, наприклад, німецький utgard, а також уподобані російськомовним співтовариством annwyn і hyperborea.

Обговорити new world можна в окремому розділі на нашому форумі. А на сайті ви знайдете новини, статті, керівництва, відео та інші матеріали по грі.