У 2020 році вийде iPhone з невидимою камерою

204

Ринок смартфонів вже поповнився виробами, які мають дисплеї, що займають всю передню панель. Їх камери здатні висуватися, є кілька варіантів цього способу. Це сприяє розчищення вільного місця для дисплея.

Але саме Apple має всі шанси створити тренд на новий зовнішній вигляд смартфонів випустивши iPhone з невидимою камерою.

У розробках такого роду досягли китайці. Спочатку ніхто серйозно не сприймав продукти їх праці, зараз стає очевидними переваги таких пристроїв.

Правда, страждає дизайн. Зовнішній вид з висунутої камерою не дуже пригляден. Крім того, у китайських виробників немає ультрасучасної системи розпізнавання. Наприклад, як Apple Face ID. Ще одним мінусом може стати порушення водонепроникності смартфона.

Розробки Apple

Фахівці сподіваються на Apple. Незважаючи на перспективність китайських розробок, вважається, що саме ця кампанія знайде спосіб розміщення передніх камер поза фронтального монітора.

Динамік, з допомогою якого здійснюється спілкування та інші датчики, найімовірніше, будуть перенесені в інше місце, через дисплей.

Проте, таке можливе лише тоді, коли завершаться розробки нового виду апаратів. Ймовірно, буде воістину глобальне зміна зовнішніх характеристик даного виду пристроїв. З’являться безрамочные смартфони з «монобровью».

Орієнтовані на розробки в цьому напрямі деякі постачальники Apple. Один з них Largan, зараз займається розробкою покриття фронтальній частині смартфонів, часто використовуваних аматорами селфи. Його описують як «чисте і чорне». Передні селфи-камери таких виробів, будуть залишатися поза зоною видимості звичайного користувача. Незважаючи на це, всі характеристики їх роботи залишаться на колишньому, високому рівні.

Зараз фронтальну камеру будь-якого телефону добре видно. Деякі користувачі з цього приводу висловлюють невдоволення. Здається, що в це неможливо повірити, але це так. Зробити об’єктив невидимим поки неможливо.

Розроблюване чорне покриття зробить бажане реальним. Камера буде захована на загальному тлі. Правда, тут необхідно зробити застереження. Ця технологія не відноситься до тієї, яка здатна взагалі прибрати відеокамеру з передньої панелі. Завдяки розробляється покриттю, вона просто стане невидимою. Передбачається, що подібне нововведення стане основою для останніх дизайнерських вишукувань фірми, які повинні принести їй прибуток у кілька мільярдів доларів США. Це поки лише думки та розрахунки.

Але ніхто не стоїть на місці. Крім діяльності у цьому напрямку, «яблучники» ведуть дослідження і в інших областях.

Новий дисплей і перспективи для Largan

Зараз Apple здійснює розробку дисплея, який буде розташовуватися поверх фронтальних камер. При позитивному вирішенні цієї проблеми, відпаде необхідність використання покриття, створюється фахівцями фірми Largan. Як тоді обійдеться гаджетовый гігант з розробкою одного зі своїх найбільш надійних і відданих постачальників не відомо.

Фото №2

Офіційного представлення даної технології ще не було. Орієнтовно, перші пристрої, сконструйовані з її застосуванням, з’являться на ринку не раніше 2020 року.

Докладно про даному проекті міркували тайванські видання «Economic Daily News» і «MoneyDJ». Звідки у них інформація з розряду комерційних таємниць не вказується. Журналісти посилаються на власні джерела інформації.

Варто сказати, що Largan має перевагу в даній ситуації. Якщо розробки Apple будуть мати перспективу, то дану технологію отримає і молодший брат фірми. Нові iPhone, в розробці яких фахівці Largan беруть найактивнішу участь, будуть обов’язково використовувати нюанси останньої технології.

Також відомо, що ще одна компанія отримає допуск до останніх розробок Apple, пов’язаних з удосконаленням дисплеїв. Однак, не уточнюється, що це за компанія.

Джерело: http://programer.org.ua/