У Харкові відбулася NODE14

230

27 вересня у Харкові пройшла NODE’14 — а щорічна конференція з комп’ютерної графіки.

В рамках заходу виступили 15 фахівців у сфері анімації, 3D моделювання, архітектурної візуалізації, 3D принтинга, дизайну, геймдеву, концепт-арту та постпродакшн.

Третя NODE відзначилася якісної онлайн-трансляцією: подивитися виступи спікерів та отримати відповіді на запитання змогли всі бажаючі, незалежно від місця проживання.

Не можна не відзначити, що рівень конференції значно зріс порівняно з попередніми роками – порадували як інформативність доповідей спікерів, так і активність слухачів.

Конференція розпочалася зі вступного слова Святослава Борисенко, керівника компанії-організатора, курсу 3D графіки, анімації і VFX – 3dmaya.com.ua.

У Харкові відбулася NODE14

Один з перших спікерів, Олег Акімов («Nika Entertainment») виступив з доповіддю, де розкрив особливості роботи аніматора в ігровій компанії.

У Харкові відбулася NODE14

Колоритні хлопці з «Blam games!» на чолі з Олексієм Воробйовим (Одеса) внесли частку позитиву в загальний настрій і розповіли про етапи створення короткометражного мультфільму на прикладі своєї роботи «Ghosts’ Joy Cinematic Trailer».

На виступі Валентина Демченко («Plarium», Харків), присвяченому зон інтересу в силуеті і визначення характеру об’єкта, був справжній аншлаг, як у Харкові, так і серед онлайн-учасників з країн СНД.

Дмитро Бірюков і Микола Христенко з «KHackerSpace» розповіли про сфери застосування 3D принтерів і навіть надрукували міні-копію статуї Давида Мікеланджело.

У Харкові відбулася NODE14

Завершували NODE’14 доповіді В’ячеслава Лісовського і Володимира Силкіна з харківської студії “Plarium”. В’ячеслав розглянув питання, пов’язані з постановкою, розкадровуванням і анімацією в рамках виробництва сінематека. Володимир розібрав процес створення высокополигонального персонажа з сінематика «Sparta: War of Empires».

У Харкові відбулася NODE14

Підводячи підсумок, можна сказати, що конференція вийшла корисною як для фахівців початкового рівня, так і для професіоналів сфери CG. Але найприємніше – що склалася атмосфера невимушеного дружнього спілкування, яка покликана надихати всіх любителів CG на нові досягнення.

У Харкові відбулася NODE14

Повний фотозвіт конференції.