У мережі з’явилися скріншоти ранньої збірки вампірського кооперативного шутера redfall

12

Вже віддалений користувач форуму reddit на минулих вихідних опублікував посилання на альбом, що містить скріншоти з недавнього закритого тестування кооперативного шутера у відкритому світі redfall.

Джерело зображень: reddit

Нагадаємо, redfall запропонує одному або в компанії трьох друзів відправитися в колись мирне прибережне містечко редфолл винищувати полчища вампірів. За розробку проекту відповідає остінський підрозділ arkane studios.

Оприлюднені зображення ранньої збірки redfall, найімовірніше, не відображають рівень якості фінальної гри, але дають уявлення про те, чого користувачам від неї чекати.

Згідно з опублікованим віддаленим учасником reddit опису redfall, за концепцією гра являє собою гібрид ідей borderlands і the legend of zelda: breath of the wild з геймплеєм по типу першої і безшовним відкритим світом в дусі останньої.

Гравці зможуть заробляти досвід за вбивство ворогів і проходження місій (в тому числі потайне). У кожного з шести героїв (на анонсі говорили про чотирьох) буде унікальне вміння на зразок маскування, телепортації або дрона (у вигляді птиці).

За розміром відкритий світ redfall нібито буде порівнянний з fallout 76 або ghost of tsushima і запропонує босів і npc в дусі borderlands, а також різноманітних ворогів, включаючи вампірів і людей.

Реліз redfall очікується влітку 2022 року на pc, xbox series x і s. За непідтвердженою інформацією, розробка гри (принаймні, її інкубаційний період) почалася не пізніше серпня 2017-го.