У продажу з’явився клон apple watch series 7 за 2 тисячі рублів

23

Aifeec smart watch series 7, один в один повторюють дизайн apple watch series 7 з витоків і рендерів початку року, вже продаються на aliexpress. З 12 серпня. Під тією ж назвою, але в корпусі з нержавіючої сталі, їх випускає ще одна компанія, яка побажала залишитися невідомою. Мабуть, це найкраща копія apple watch series 7 на даний момент. За заявленими технічними параметрами вона крутіше ніж справжні apple watch series 7. Їх акумулятора вистачає на 7 днів роботи, а їх ступінь захисту – ip68. На aliexpress є й інші копії рендерів apple watch series 7. За 60, і навіть за 30 до доларів. Ті хто дивлячись на ранні рендери apple watch series 7 припустив що такий годинник будуть незручні, виявилися праві. Плоскі грані і товстий корпус, за словами тих хто спробував клони, жахливі. Вивести таке на ринок apple не могла.

Apple watch 7 ще не вийшли, але їх копія вже є у продажу

Аналог apple watch з аліекспресс

Подивіться, ці годинники виглядають точно так же, якими їх зображували на рендерах авторитетні джерела

Якби apple watch series 7 могли працювати 7 діб без зарядки, було б здорово, але якщо в apple не винайшли акумулятори з феноменальною щільністю заряду, цього не буде. Час їх автономної роботи збільшиться, передумови для цього є. Може бути, навіть рази в два. Про підтримку ip68 в aws7 нічого не відомо-може бути в apple це і “скопіюють у aifeec”.

Ми знайшли копію apple watch series 7 в телеграм-каналі скриня алібаби. Хлопці викладають тільки топові товари з аліекспресс , які протестували самі. Тому підписуйтесь, не пошкодуєте.

Але дизайн, якість матеріалів і рівень виготовлення у apple точно будуть іншими. Дизайн це і зовнішній вигляд пристрою, і то як воно відчувається в руках, а головне – наскільки їм просто, зручно і приємно користуватися. Всі ці сторони дизайну для apple-мало не релігія. Із завзятістю, на думку нормальних компаній гідним кращого застосування, дизайнери apple витрачають багато часу на нікому не потрібні деталі і дрібниці. Можливо, саме в цьому секрет успіху компанії.

Якими будуть apple watch 7

А ви дізнаєтеся, де apple watch, а де фейковий годинник?

Швидше за все це останній рендер. Не через те що apple злякається клонів і вирішить не випускати apple watch series 7. Навпаки – до їх презентації залишаються лічені дні. Їх корпус тонше ніж у apple watch series 6, міліметра на півтора. Грані корпусу плоскі, але органічно вписані в дизайн годинника і, схоже що дискомфорту вони не заподіють. Поки надіти їх і спробувати в справі за межами apple нікому не вдалося, але візуально все саме так і є. Судячи з рендеру. Довжина і ширина годин трохи збільшаться.

Замість варіантів з діагоналлю екранів в 40 і 44 мм, як в aws4, aws5 і aws6, у aws7 будуть варіанти з діагоналлю екранів в 41 і 45 мм.зайвий міліметр в діагоналі екрану розумних годин – це дуже багато. Симпатично і, начебто, зручно. Стиль і почерк apple в наявності. Це не означає що справжні aws7 будуть в точності такими ж. Але я впевнений що відмінності реальних aws7 від останнього рендера будуть не надто значними – тут все на місці. У aifeec smartwatch series 7 діагональ екрану 46,2 мм.на 1,2 мм більше ніж у більшого варіанту aws7.

Що купити замість apple watch

Дизайн apple watch 7 тепер буде більше нагадувати iphone

Про бренд aifeec майже нічого невідомо. Швидше за все, навіть майже напевно, то що за ним ховається знаходиться в материковому китаї. Імовірно це виробник розумних годин (зокрема, клонів apple watch series 6) і аксесуарів. Бренд згадується в назвах розумних годинників, годинників з bluetooth і ремінців для розумних годин з китаю. Відомо тільки одне підприємство в назві якого присутній aifeec – це aifeec watch store. Онлайн-магазин годинників, мабуть частина aliexpress. Aifeec smartwatch series 7-розумний годинник з діагоналлю екрану 46,2 мм, за 39,04 долара. У продажу з 12 серпня, перший клон apple watch series 7. Схожі на неіснуючий оригінал.

До apple, як не дивно, ніяких претензій. Вихід aws7 був запланований на вересень цього року. Швидше за все, саме у вересні це і трапиться. До планів в apple ставляться дуже серйозно – на чолі компанії один з кращих в світі фахівців з організації нддкр (науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт). Тім кук зміг навести порядок в потопаючої компанії, без цього apple computer вже давно була б спогадом. У вересні-тому що це традиція. Продажі найперших apple watch почалися в квітні 2015 року. Після чого їх представляли і починали продавати у вересні.

Airpods 3 будуть приблизно такими

Але головне навіть не в традиції. Це оптимальний час для презентації найважливіших виробів компанії – незадовго до початку святкового кварталу. При дотриманні цього графіка продажі максимальні. Я думаю що apple watch series 7 представлять на тому ж віртуальному подію що і iphone 13. Випустивши їх перед початком події, ніби як”на розігрів”. Apple watch хоч і найпопулярніші розумні годинник в світі, але за кількістю активно використовуваних пристроїв вони раз в десять поступаються iphone. У грудні минулого року число використовуваних apple watch перевищило 100 мільйонів, воно продовжує зростати. Зараз їх, мабуть, 120 або 130 мільйонів. Активно використовуваних iphone більше мільярда.

Навесні, без видимих причин, загострилися чутки про швидкий і неминучий вихід у світ airpods 3. На думку публіки, apple абсолютно закинула свої бездротові навушники, хоча щоб зрозуміти несправедливість цього звинувачення досить було згадати коли вийшли перший airpods і airpods 2. Apple любить працювати ритмічно. Так простіше планувати розробку нових моделей, і укладатися в терміни. Яблучні цикли вказують на цей вересень: якщо airpods 3 не вийдуть і на цей раз, з ними щось не так. Як ви знаєте, навесні airpods 3 обдурив очікування і не вийшов. Зате вийшов його клон. Заснований на чутках і рендерах, дуже схожий на те чого чекали шанувальники apple. Цей клон продається досі.